Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyereknek kell már...

2 éves gyereknek kell már tudni pl. kört rajzolni?

Figyelt kérdés

2012. jan. 4. 15:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem...
2012. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Fiam 26 hónaposan kezdett lengőfirkákat rajzolni.
2012. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2 és fél éves kislányom még nem tud, csak firkál..
2012. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

nem...felismerhető formát olyan 3 éves tud már rajzolni, bár akkor is nagyon eltérő lehet.

pl a bölcsiben egy 3éves kisfiú autót, házat rajzol, az enyém meg most tanulta meg nemrég a kört, egyenest....

2012. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi, azért kérdeztem, mert a védőnő jött ma a kisfiamhoz és nézett nagy szemekkel, hogy miért nem tud még kört rajzolni. :( Na és egyedül öltözni? Szerintem még ezt se kell tudnia.
2012. jan. 4. 15:56
 6/19 anonim ***** válasza:
Az én fiam még csak a kis gatyát és a nadrágot tudja önállóan felvenni,pedig ő már 2,5 éves.A rajzolás nála is csak a firka,és rámondja hogy ő most egy autót vagy épp mit rajzolt.
2012. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hmm az én lányom 2 éves. Nagyon ügyes és fejlett (nem elfogultságból, hanem mert van kihez hasonlítanom mivel a fiam meg mindig le volt maradva az ilyen dolgokban).

Szóval most rajzol csigabiga szerű köröket, de közel sincs a szabályoshoz és ezt kb. 2 hete tudja előtte csak alkarból-könyökből firkált hosszanti vonalakat. ( a fiam 3 éves is elmúlt mikor csigabigát rajzolt és most se egy picasso 4.5 éves)

Öltözés...Inkább VETKŐZÉST akart kérdezni nem? Vetkőzni le tud, lehúzza a zoknit nadrágot kabátot cipzáros pulcsit. Felvenni akkor tudja ha segítek neki persze fogja meg nyúl a kabát ujjba stb. de ez nem egyedül öltözködés. Egyedül a kesztyűt és sapkát tudja felhúzni (persze rosszul).

2012. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak: max. de nagyon max csiga-szerű firkát....az én fiam általában mindenben le volt maradva (későn fordult, kúszott, mászott, járt, szóval minden ilyen), de a rajzban, színezésben tényleg ügyes. Ő is most 2 éves és ilyen csigákat "gyárt" meg elnagyolt alakzatokat. Könyörgöm, a körhöz még a felnőttnek is körző kell...
2012. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez még mindig én. Csak azért írtam a körzőt, mert a védőnőnek nem kéne ilyen hülyeségekkel stresszelni... és szerintem sem kell tuti még egyedül öltözni egy 2 évesnek. szóval biztos minden oké a gyermekeddel. :)
2012. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
:) 23 éves vagyok és körző nélkül én sem tudok, max. tojást-vagy valami hasonlót!!!:)
2012. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!