Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiatokat járatnátok néptáncra?

Fiatokat járatnátok néptáncra?

Figyelt kérdés
Egyik anyuka azt mondta nekem, hogy ő valami fiúasabbra járatná.1 éve jár, már voltak fellépni is, nagyon tetszik neki. Tény, kevés a fiú. Rosszul esett amit mondott, közeli ismerős.
2012. jan. 4. 19:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ha szereti,akkor miért ne? A néptáncok nem csak lányoknak valók.
2012. jan. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindenképp. Nagyon jó a néptánc, ha színvonalas. Tartást ad, és nem csakk testi értelemben. A lányom 15 évig járt. A kiskölök, akit hatévesen láttam végigcsúszni a táncparketten, az udvarlója lett. Kimondottan macsós alkat. Mindig járt keze-lába. Ma zeneakadémiára jár, ütős szakon, és saját zenekara is van. Nem a fiú kevés, a lány sok. 12 év felett el fognak szaporodni a fiúk.

Járasd!!

2012. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

A néptánc általában páros tánc. Vannak direkt férfitáncok. A férfitáncok mindig szebbek, cifrábbak, "kivagyokén"-esek.

Előző vvok. Pont azt szerettem, a néptáncosok, mire felnőttek, mind tudják, mi aférfi, mi anő. Nme lettek ilyen kis műanyag metroszexuálisok.

Az ismid nem ért hozzá.

2012. jan. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is fiú vagyok, és régen nekem is mondták, hogy járjak, de mivel nem volt elég bátorságom, hogy menjek, mivel nem tudtam táncolni, de ez butaság, mivel ott úgyis megtanítottak volna, meg most már idősebb fejjel átgondoltam rájöttem mit veszítettem és 2 dolgot sajnálok igazán: 1. a társaságot, a táncosok között vannak jó csajok./új fiú barátokat is szerezhettem volna 2. a táncosokat mindig viszik fesztiválokra, külföldre is; Szóval lemaradtam egy csomó utazásról. :(

Ha a fiadat szeretnéd meggyőzni, hogy járjon néptáncra, ezt a 2 indokot mond neki!

2012. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Szerintem az a fontos,hogy a fiad mit mond,nem az,hogy mi az anyuka ,meg a szomszédok véleménye.A gyereknek jó lesz a tartása,mozog,fog tudni táncolni.Ha ezt örömmel csinálja,akkor ezt kell csinálnia.Ha egy nem akarom karatés lenne,az jobb lenne??

Húzd ki magad,és dicsekedj,hogy nagyon ügyes a gyerek és szereti csinálni.Ennyi.

2012. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Igaz, én lány vagyok, de ovis- általános alsós koromban én is jártam néptáncolni. Sok ismerősöm van, akikkel együtt jártam, és ők még a mai napig is táncolnak csoportban (most 21 vagyok, szóval ők elég kitartóak :), köztük fiúk- lányok egyaránt vannak.

Ha a kisfiadnak tetszik, szerintem járasd tovább nyugodtan. Gondolom a fellépéskor volt sikerélménye, ezen kívül pedig mozog, fegyelmet tanul (persze azt más sportnál is tanulna), megtanulja, h milyen a csapatmunka, ráadásul egy kis kultúrával is találkozik. Szóval semmi kára nem származhat belőle, pláne ha szereti is csinálni.

2012. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
2012. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
A fiú vezet ám! É smivel a magyar páros tánc. igyekeznek a csoportok legalább annyi fiút odacsábítani, ahány lány jön
2012. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
6:50-től
2012. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

a néptánc szerintem baromi jó dolog. Mi lenne a férfiasabb? Malterkeverés? :DD

Én amúgy bárhova beíratnám, még aerobicra is, ha oda szeretne menni.

2012. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!