Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek június végéig (2...

Szerintetek június végéig (2 és fél hónap) le tudok fogyni 15-20 kilót ha most 100 vagyok, és nem eszem lisztet, cukrot, tésztát. Stb és heti kétszer spinracingre járok, egyszer néptáncra és egyszer aerobicra?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 19:42
 1/7 anonim válasza:
100%

Szerintem le tudsz!

Csak kitartás és minél több mozgás! Ez a titka! Ha esetleg először még nem fogysz olyan sokat, akkor se add fel, majd fokozatosan fog lemenni! :)

2010. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen, nekem is sikerült tavaly februárban kezdtem el 87 kilóval és májusban már 75 kiló voltam! Most 70 vagyok, és kockás a hasam, amit nehezen bírtam volna elképzelni pár éve.. :D Csak legyen kitartás benned, igyál sok vizet, és ne nézegess hülye internetes oldalakat fogyókúrákról, szánd el magad és nagyon keveset egyél minden nap, akkor sikerültet! Sok sikert!!! 15/F
2010. ápr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Röviden és tömören: lehet, de nem könnyen. :)

Jobban jársz, ha nem "csak" fogyni akarsz, hanem életmódot váltani! Az válik be igazán, mert utána nem hízol vissza.


Nekem kb. 3 hó alatt ment le 15 82-ről 166 centi mellett. Közben ettem kenyérfélét is, viszont több zöldség-gyümölcs, csoki-csipsz felejtős, jóval több mozgás (átlag napi 1x kb 1 óra sztem kell). Ebből a mozgás a legfontosabb. Eleinte jó ha enyhén éhezel 1 hetet, mert tényleg összeszűkül a gyomrod és kevesebbtől is jól laksz utána, plusz emiatt gyakrabban is eszel, amitől felgyorsul az anyagcsere. Emellett, tudom h hülyén hangzik, de úgy észleltem h ha pár naponta gyűrögeted a zsírpárnákat, könnyebben apadnak. (plusz az izmokat se árt)


Hajrá.

2010. ápr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fog sikerülni. A bátyám kb ennyi idő alatt leadott 15 kilót. Nagyon rosszul étkezett, mindig vacsorára zabált be, sok kenyeret stb. És ugy fogyott le, hogy még a kenyeret sem hagyta el (mondjuk tk v barnát) reggelire ezt ette, 1 v 2 szeletet és sok zöldséget. Vacsorára pedig már vmilyen húst... zöldségetket.. tojást. Ebédre pedig már nem tudom pontosan... azthiszem levest. De az a lényeg, hogy lefogyott és sportolni ritkán járt el, csak néha futni. Sztem ez neked tuti siker lesz, ha kitartó vagy és én mégis ajánlom, hogy reggelire egyél kenyeret, mert kell annyi szénhidrát. Sok sikerttttt hajráááááá tied a viláááááág:DDDDDD
2010. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még annyit, hogy végre valaki nem két hét alatt akarja leadni a kilókat... ez az igazi megoldás:) 1 hét 1 kiló, jó hogy még vannak akik tisztában vannak ezzel.
2010. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék fogyni, 104 kg vagyok most 170 cm-hez. Kb 55-60 kg-ra szeretnék lemenni, persze nem 2 hónap alatt. (Mondjuk 10-12 hónap, azzal megbékélnék:) )


Szerintem simán tudsz fogyni 2 és fél hónap alatt 15-20 kg-ot, ha ennyit mozogsz, csak ne ereszd el magad kajailag.

Minden agyban dől el, ha eldöntöd, hogy márpedig te lefogysz, akkor sikerülni is fog!

Hajrá! :)

2010. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, örülök, hogy megerősítettetek!

Teljes mértékben azon vagyok, hogy ne csak leadjam azokat a kilókat, hanem az étkezési (és egyéb) szokásaimat gyökeresen megváltoztassam! Nagyon köszi!

2010. ápr. 17. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!