Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet Budapesten 110-es...

Hol lehet Budapesten 110-es body-t venni?

Figyelt kérdés

Scamp-et kivéve.

Tescoban 98-ig van, Ázsia Centerben 104-ig találtam.


2012. jan. 5. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:

én tőle rendeltem:

[link]

azt írja bármekkora méretben megvarrja

még nem jött meg, így nem tudok nyilatkoznia minőségről

2012. jan. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Érdeklődöm nála. És még baráti áron is van:)

2012. jan. 6. 01:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is megnéztem ezt a linket, bocsi, hogy beleszólok, de az eladó leírta kérdésre válaszolva, hogy 98-as méretig varr csak.... Akkor most ezzel mi van? Mert egyébként engem is érdekelne, bár nekünk még jó a 104-es is (én scamp-et vettem). Éjszakára csak ezt szeretem ráadni, nem kapcsolom be, azonban mivel hosszú, jól védi a derekét, sosem jön ki a nadrágból.
2012. jan. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az Interspar-ban van olyan, hogy 24-36 hónapos korig. az elég nagy.
2012. jan. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Múltkor a C@A-ban(Dunakeszin) volt rengeteg 104-es és 110-es méretű. Próbáljátok meg, hátha most is van :-)
2012. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát szomorú vagyok:(

Akkor marad a "vadászat". Csak találok valahol.

2012. jan. 6. 14:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne légy szomorú:)

Az én kisfiam 20 hónaposan kinőtte már az összes létező 36 hósra való bodyt, vettem többfélét, többhelyen, és volt olyan, amibe 110 volt beleírva, mégis kicsi volt rá.

Én tőle vettem, vagyis varrattam. Nem tudom, hogy ugyanaz lehet-e, aki a Vaterán hirdet.


[link]


Én megírtam neki, hogy a body mely részei mekkorák legyenek, és úgy gyártotta le.


Sok szerencsét:)

2012. jan. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi az ötletet!


Ma találtam C und A-ban 104 méretűt. Pár centivel hosszabb az ujjuk a mostaniaknál. Remélem, tavaszig kihúzzuk velük,nem nől olyan sokat a keze:))

2012. jan. 6. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!