Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Budapesten kívül hol van még...

Budapesten kívül hol van még body piercer tanfolyam az országban?

Figyelt kérdés
Elsősorban Baranya érdekelne. 15 éves korom óta az a vágyam, hogy piercer legyek, volt/van is számos piercingem, évek óta szúrok is ismerősöknek az alapján, amit ellestem a saját piercingjeim berakásánál. Szeretném ezt a szakmát jól megtanulni és űzni, nem csak ismerősök körében. Az interneten sajnos csak budapesti tanfolyamokat találtam. Nekem ez Pécsről igen messze lenne, pláne, hogy pici gyerekem van (másfél éves), nem nagyon tudnék utazgatni ilyen messze, pláne, hogy nagyon drága lenne ez a sok utazás (a tandíj sem olcsó, hát még ezzel együtt). Ezen kívül érdekelne, hogy body piercer végzettséget csak OKJ-s tanfolyam útján lehet szerezni? Egy képzett piercer nem vehet maga mellé tanulónak? Vagy akkor az nem hivatalos végzettség?
2009. ápr. 11. 21:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!