Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vak időszakok, amikor a...

Vak időszakok, amikor a kisgyerek vissza-visszaesik az éjszakai bepisilésbe, és normális ha ilyenkor ő maga a nyugodt alvás érdekében pelenkát kér (2,5 éves)?

Figyelt kérdés

A gyermekorvos szerint (és a nagykönyvek szerint is) normális ha 5 éves korig éjjel nem szobatiszta.


Nekem csak az a furcsa,hogy van amikor hónapokig igen,utána meg jön 1-4 hét amikor nem.


2012. jan. 7. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:

A lányom 29 hónapos koráig hordta a pelenkát, akkor tudtam leszoktatni a pelenkáról. Most 32 hónapos, eddig minden rendben.

22F

2012. jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Vak = vannak.

Nem tudom,hova lett a szó közepe. :-)

2012. jan. 7. 12:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom én is, hogy 5 éves korig nem baj, ha éjjel bepisil.
2012. jan. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen normális, semmi baj ezzel. Az egész családnak könnyebb, ha agyerek megengedi hogy pelust adj rá éjjelre.

Az én lányom(3,5éves) akkor esik vissza, mikor beteg, vagy nagyon fáradt, de nem engedi hogy visszaadjam rá a pelust...:-/


és még 5 éves kor felett is van olyan, hogy éjjel be-becsurran néha, az is belefér...

2014. jan. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!