Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyerekednek...

2 év körüli gyerekednek melyik a kedvenc meséje, mesekönyve? Fiú, lány?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
21 hónapos, könyvbe bármilyen mesekönyvet megnéz, amiben szép, színes képek vannak. Olvasni nem tudok neki, mert mindig elkezdem, és kb a második sornál már lapozni kell. Kedvence az a könyve, amit nyomkodni is tud és kiadja a járművek hangját. Mesében eddig a kisvakond volt a favorit, most a chuggington megy (ezt legalább én szeretem:))
2012. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedvenc mesekönyve a Boribon sorozat, de szereti az összes kicsi könyvét.
2012. jan. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kétéves kislányom a hosszabb meséket kedveli, szívesen hallgatja őket. Kedvence a Legszebb tündér és állatmesék, illetve a Disney féle Állatmesék. De nagyon szereti a Bogyó és Babócát, illetve a keménytáblás leporello könyveket.
2012. jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

2 hónappal múlt 2 éves a kisfiam.

Én még nem olvasok neki mesét, fejből mesélek. Nézegetni szívesen nézeget mindenféle mesekönyvet és szívesen hallgatja a benne szereplőkről szóló történeteket.

Esténként "én-meséket" mesélünk neki (most egy kiskutya hétköznapjait), de szereti a Bogyó és Babóca történeteket és Szutyejev Vidám meséjéből is a kiskutyás történetet.

Tévét nem nagyon nézünk, nem valami harcos elvből, hanem napközben nem jut eszünkbe, hétvégén, ha korán ébred, akkor szívesen nézi reggel a Fifit, a vonatos mesét, a Roary-t, Dórát (nekem a halálom).

2012. jan. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fiam 2 és fél éves. 2 évesen kedvencei voltak: Csizmás kandúr, Pinokkió, Dzsungel könyve, és az extra kedvenc Vlagyimir Szutyejev-től a Vidám mesék.
2012. jan. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Könyv: Anna, Peti és a Tesz-Vesz város
2012. márc. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!