Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiam lábujjai...

2 éves kisfiam lábujjai hámlani kezdtek. Nem piros, nem viszket, de főleg a körmök környékén hámlik a bőre. Mitől lehet ez? Tapasztalt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés

Olyan jó lenne, ha nem kellene most elmennünk a gyerekorvoshoz, nem hiányzik egy újabb felsőlégúti vírus.

Segítsetek légyszi!


2012. jan. 11. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

nem is kell ezzel elmenni. én fiamnak detto pár havonta. mert olyan kis ducik a lábujjai, hogy megizzad és már kész a baj :(

kis gomba, kend be esténként canestennel, jó alaposan töröld meg mindig fürdés után és gyakrabban cserélj zoknit. ne adj most rá otthon szandit, se mamuszt, hogy kicsit szellőzzön.

3-4 nap alatt helyre jön :)

2012. jan. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Nem is a gyerekorvoshoz kell ilyennel menni, ők sem értenek ám mindenhez...

Ez már bőrgyógyász hatásköre, ő a legjobb szert tudja felírni, és ez nem mindig a Canesten krém. Én elvinném a fiamat ha ilyen tünetei lennének.

2012. jan. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
esetleg lehet, hogy a cipő kicsi rá, kidörzsöli.
2012. jan. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Vagy izzad a lába és azért hámlik. Bőrgyógyászhoz vinném én is.
2012. jan. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!