Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » S. O. S Létezik olyan fogkefe,...

S. O. S Létezik olyan fogkefe, ami ujjra húzható, de nem az a szilikon, hanem sima sörtés?

Figyelt kérdés

2012. jan. 12. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Én még nem láttam olyat..

Viszont mi annó vettünk szilikont,de nem igazán használtuk..

A mam-nak van ilyen kezdő kis pici fogkeféje,az nagyon szupi volt mikor még kicsi volt a csajszink.

2012. jan. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:(


Szomorú vagyok!Másfél éves lényom 12 foggal rendelkezik,és sajnos csak az ujjra húzhatóval enged fogat mosni,mert azt hiszi játszunk.De ez a szilikonos izé nem tisztít semmi.És tiszta lepedék a kis foga.Van sima fogkeféje,de csak alul hagyja megmosni és mossa magának.De amint hátrébb vagy felülre akarom irányítani azonnal ordít,vergődik,csapkodja a fejét.

2012. jan. 12. 10:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanígy viselkedett a kislányom, bevallom őszintén, voltak olyan hetek amikor emiatt hanyagoltam a fogmosást és olyanok is amikor nagyon elszántan hanyatt fektettem, lefogtam és az ordítás közepette megmostam a fogát.

Egyik sem jó!:( És csodák csocsájára egyik napról a másikra úgy döntött, hogy nem hisztizik, szépen hagyja, hogy megmossam. Ez valahogy azzal esett egyidőbe amikor azt mondtam, hogy mostantól csak tiszta foggal lehet lefeküdni, a tápszert is csak előtte ihatja meg. Nem tudom, hogy van e összefüggés, de kb. 1-2 hete nincs hiszti, szó nélkül jön fogat mosni:)

Én kipróbáltam előtte az összes spéci babfogkefét ( az ujjra húzhatót nem), de mindet szétrágta 1 hét alatt, több ezer forintot dobtam így a kukába.

Most direkt a legolcsóbbat kerestem, talán 150 Ft volt, ez tetszik neki. Addig ilyen olcsót használok míg meg nem tanulja, hogy nem rágunk szét mindent, mert sajnos a lányom még most is ami a kezébe kerül jó alaposan megcsócsál.

2012. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Esetleg az elektromosat próbáltátok már? Az én lányom imádja, ilyat vettünk a szilikonos után, és már a sima fogkefét is szereti, és tudja is használni. Ilyet vettünk:

[link]

2012. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kislányom mindíg boldogan engedte hogy mossuk neki a szilikonos ujjrahúzhatóval, aztán váltottunk gyerekfogkefére és elkezdődött a vergődés, nem akarta engedni és sírt. Aztán rájöttem hogy sok gyerekfogkefe, köztük az amit én vettem akkor tök kemény sörtés és tényleg kellemetlen lehet a pici inyének és fogainak. Vettem egy Oral-B szuper lágy fogkefét neki és arra mondta hogy ez nem fáj, azóta nincs gond a fogmosással. Szerintem lehet hogy beválna ha elmennétek együtt a voltba, és vennél mondjuk 2 puhasörtéjű gyerekfogkefét és mondanád neki hogy kipróbáljátok melyikkel jó a fogmosás. Lehet tetszene neki az ötlet és ha tényleg a kellemetlen érzés a gond akkor bevállna.
2012. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos válaszokat!Most megnéztem a fogkeféjét és valóban elég kemény,úgyhogy beszerzek egy puhát...hátha!
2012. jan. 15. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!