Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hós lányomnak most már...

20 hós lányomnak most már vegyek latex Nuk cumit? Sajnos 18 hóig van szilikon és eddig azt vettem, de 1 hét alatt szétrágja.

Figyelt kérdés
Szerintetek el fogja fogadni?
2010. dec. 10. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem szerintem nem fogja elfogadni


ha van a környezetetekben újszülött v. kisbaba jelképesen adjátok neki a cumit .

v. vigye el a cica ahogy régen is tették.


Nem kérek érte lepontozást de szerintem egy ekkora gyermek már tud élni cumi nélkül. Nemsokára beszélni fog -ha eddig még nem - akkor már zavaró lesz.


próbáld meg a fenti trükköket.

2010. dec. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elfogja fogadni nekünk is elfogadta. A szilikont szétrágta ő is aztán vátottunk a nuk latexosra azt nemtudja olyan hamar szétrágni, azért latex.
2010. dec. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a fiam is elfogadta szó nélkül. egyébként azóta megint nem 2 nap 1 cumi:) ja, és 2,5 évesen cumizik még. fergeteges bűn....
2010. dec. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lányom 22 hós, sajnos nem fogadja el a latexes cumit, öklendezik tőle, eldobja. Csak a nukos fajtát, abból is csak a szilikonosat veszi a szájába, ami nálunk is nagy gond, mert ő is szétrágja a cumijait, szóval marad a 18 hóig kapható szilikonos, ami egy hónapban olyan 4 dbot jelent:( De persze te attól még vehetsz lányodnak, hátha elfogadja.
2010. dec. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az enyém elfogadta, pedig elég fifikás, kényes a dolgaira....amúgy én kipróbáltam mindkettőt, és nincs sok különbség érzetre a kettő közt. viszont inkább próbáld lebeszélni, hogy rágja, tépje, ui hiába strapabíróbb a latex, az is kilukad. az meg hogy melyik gyerek mennyire igényli...ez gyerekfüggő, kedves első. az enyém elvan nélküle, ha épp nincs baja. de most jön a 4 utolsó foga, nagyon szenved tőle, és igényli a cumit, nem fogom megfosztani tőle. és alváshoz is kell neki. majd ha látom, hogy eljött az ideje szépen megbeszélme vele, mint eddig mindent.

2 éves kislány anyukája

2010. dec. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megpróbálkozom akkor vele. Leszoktatni még nem akarom, mert pár hónapja próbálkoztam vele és helyette az ujját szopta. Szerintem jobb lesz később leszoktatni a cumiról mint az ujjáról. Neki is jönnek a hátsó rágók, ő is szenved.
2010. dec. 10. 13:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én 2 évesem elfogadta simán, lényeg hogy cumi legyen.

Én sem veszem még el tőle, mert akkor az ujját rágja. Nem minden gyerektől "viszi el a cica" olyan könnyen.

2010. dec. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!