Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen lesz a viszonyuk a...

Milyen lesz a viszonyuk a lányoknak?

Figyelt kérdés
Húgoméknál most jön a 3. kislány,július végén. Van még mellette egy 9 hónapos lánya és egy 18 hónapos lánya.A legkisebbel is ugyan úgy el lesznek a lányok? mert a kettő nagyon jól elvan együtt.
2009. máj. 25. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt nem lehet előre megjósolni. szerintem igen,jól ellesznek,de vannak kivételek,a lányok szeretnek klikkesedni - mondjuk ha ilyen történik,akkor is mindig másik lányzó fog kimaradni,nem lesz állandósult a kétfős csapat. szóval,szerintem szeretni fogják!
2009. máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ok,hát reméljük...:)
2009. máj. 25. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 növérem van,de velem soha nem jácottak és mindig bántottak.Most nagyon is ök ketten vannak és engem mindig kioktatnak.De ök még sehol sem tartanak,csak pénzük van.34 évesek.Egy év van köztünk.

Nekem hálistennek egy fiam és egy lányom van.6 éves és 14 honapos.Imádják egymást.

2009. máj. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnálom!

De neked legalább ott vannak a kisgyermekeid,ami mindennél többet ér!

2009. máj. 26. 14:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! De ennek hátránya is van mert irigyek és féltékenyek.
2009. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az én négy gyerekem(2 fiú,2 lány) a fiúk anyásak csak(ikrek 1 évesek.)a 2 lány pedig apás...:)) Így megoszlik,és sétálni is tudunk,mindenki fogja 2-nek a kezét :))
2009. máj. 26. 19:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon figyely odda,mert a növérkéim is ikrek és azok összetartanak. Na de ennyire!

Az irigységet meg a féltékenységet a növéreimre értettem.Nekem már kettő van nekik egy sem... A gyerekeim agyalok.

2009. máj. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ja azt hittem a gyerekeid :)) Ne haragudj!

háát a húgomék nem :))

2009. máj. 26. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!