Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt már valakinek a gyerekéne...

Volt már valakinek a gyerekének szemműtétje kancsalság miatt? Mennyi idősen? Hol? Milyen volt? Az én lányomnak nyáron lesz műtétje, kíváncsi vagyok, hogy mire számíthatok.

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Bocsi az off-ért. A lányom is kancsal kicsit, szemüveget kapott (1,5-ös) és takargatni kell. Nekünk is mondták, hogy 3 éves kor után lehetséges a műtét. Nem akarom feltétlen...

Érdekel engem is a kérdés. :)


Bocsi.

Egy sorstárs.

2012. jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szintén off.


Mennyi idős a lányod? Szemüvege volt?


Kisfiam szemüveget kapott, 1,5es a lencse mindkét szemében, neki nem kell takargatni. Műtétet nem említette a doki, csak a szemüveg hordását pár évig.

2012. jan. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2 éves a lánykám,fél éves kora óta szemüveget hord.Takarni is kell neki,de már csak egy héten 2-szer:)A doktornő mondta,hogy ha gondoljuk meg lehet műtetni,és mi szeretnénk megműtetni.Állítólag a Sote II. klinikáján lesz a műtétünk,de még a részleteket nem tudom.
2012. jan. 14. 17:25
 4/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Írnál majd a műtétről, ha többet tudsz?

2012. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Persze,írok majd ha többet tudok a műtétről,de majd csak áprilisban kell menni a szemészetre és akkor leszek majd okosabb:)

De azért köszike,hogy írtatok:)

További szép napot!

2012. jan. 16. 14:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

17 éves vagyok, 2x műtöttek, 11, és 15 éves koromba. Az első műtétnél nem volt a gond a msodikat senkinek nem kívánom! Azon kívül, hogy szúrt a varrat nem volt gond! De a heg látszik a szemembe és folyamatosan piros, ami eléggé kellemetlen :)

2012. febr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

bár én nem anyuka vagyok hanaem egy 17 éves lány :)


nekem kiskoromba volt egy mütétem kancsalság miadt és minden ok volt mikor késöbb a szemorvosom nem vett valamit figyelembe és ujrakialakult!


és igy 16 évesen gúnyolás stb miadt elhatároztam én elmék utána nézek stb..

és ujszemcsit kaptam háátha változtatt rajta.. sikerült pict 2 hónapra rá befeküdtem

és megmütötték mindkét szememm.. szörnyű volt csupa vér .. fájt meg minden bajom volt... utána a sporot uszást kerülnöm kellet..

és úgye nekem sikerül mindent kiprodukálni amit lehett.

Elszakadt a varrat ( tulgyenge volt a szaruhártyám elküldtek minden vizsgálatra igyse tudták miért iss )

aztán összevarták .. megint elszakadt és aztán közölték h rosszulfort fort össze és ezért ujra felkell nyírni a szemet összeilleszteni stb és ujravarni... és ezt megcsináltákmikor megvoltamfázva és minden okévolt utána de ciszta vagy mi keletkezet rajta kiszurták ujrakijött.. és ujból mütötek h azt a szövetett kivegyékk... és a nagyszenvedés után szépek a szemeimm de 100 % osak de jobb sokkal ..

bocsii nem akarok rádilyeszteni stb. csak a tapasztalattt kérdezted

2012. febr. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nos voltunk a doktornőnél,aki azt mondta,hogy várjunk még a műtéttel,addig erősödik a leányzó,mert 13 kg-t el kell,hogy érje.
2012. ápr. 25. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!