Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyereknek mit adnak...

3 éves gyereknek mit adnak hólyaghurutra recept nélkül?

Figyelt kérdés

Persze naná, hogy most, péntek este jön elő :(( Pici véres vizelet is van. Orvossal telefonon konzultáltam, 99%, hogy hólyaghurut. De a gyógyszertárban nem adtak rá semmit, merthogy még csak 3 éves. Tőzegáfonya kapszulát akartam...


Holnap valószínűleg ügyelet lesz belőle. De addig is, tudtok valami gyulladáscsökkentőt erre? Köszönöm.


2012. jan. 13. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Sok sok folyadék, mást addig nem tudsz csinálni:(

Jobbulást a kicsinek!

2012. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elvinném még ma az ügyeletre, ugyanis nem játék a véres vizelet. Adnak neki antibiotikumot. A lányomnak egyszer olyan volt, (kb. szintén 3 évesen) hogy nagyon fájt ha pisilt és nem tudott pisilni rendesen. Telefonáltam az orvosnak az pedig 20 perc alatt nálunk volt. (én is meglepődtem) Adott neki gyógyszert és akkor mondta, hogy nem játék és hogy ezért jött azonnal.
2012. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kamillás ülőfürdő, sok-sok folyadék
2012. jan. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
ja és ha mész az ügyeletre, szerintem vigyél kis üvegben pisit, hogy meg tudják nézni, gyulladt-e
2012. jan. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha véres a vizelete én rögtön vinném az ügyeletre! ez nem játék, olyankor már rettenetesen fájhat neki, amit holmi recept nélküli szerek nem mulasztanak el.
2012. jan. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen vidd ügyeletre és vigyél pisimintát is, hogy ott rögtön megtudják nézni.
2012. jan. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is az ügyelet mellett voksolok, megmondom miért. Nincs 2 hónapja, hogy átestem ezen. Első nap véres vizelet, csípő pisi, második nap már a VESÉM fájt, ami aztán kegyetlen és veszélyes is. Nagyon gyorsan fertőződik a vese, ne várj vele, kérlek. Vidd ma dokihoz. Nekem is antibiotikum segített.
2012. jan. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Szombat reggel vittük az ügyeletre, mert este odatelefonáltam (pénteken) és azt mondták, vizeletminta nélkül vajmi keveset tudnak tenni. És abból is a reggeli első vizelet kéne.


A dokinő nagyon bunkó volt velünk, nem értette, miért mentem oda, és miért vittem vizeletmintát. Előtte való este telefonon mondták, ugyanazon a telefonszámon, hogy vigyünk reggeli pisimintát.


Végül nagy kegyesen elővett egy tesztet a szekrényből, és megvizsgálta a gyereket, kaptunk antibiotikumot.


Komolyan mondom, nem értem, ezt a "majd lehányjuk" stílust az ügyeleten lévő orvosoktól. És mi kb. évente egyszer szoktunk orvoshoz menni, hálistennek, mert nem egy beteges gyerkőc. Mindenesetre nagyon sajnáltam, nagyon fájt neki. Már jobban van, de a héten nem megy oviba.


Köszi mindenkinek, megy a zöld kezecske! :) Szép hetet kívánok!

2012. jan. 16. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!