Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A debreceni Bolyai (Károlyi)...

A debreceni Bolyai (Károlyi) óvodáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Oda jár a lányom és a fiam is oda fog remélhetőleg. Február 11.-én lesz nyílt nap, ez szombatra esik. Én is elmegyek a fiammal, igaz már sok újat nem tudnak mutatni, de a gyerek legalább jobban szétnéz. Mi meg vagyunk elégedve ezel az ovival. Nem mondom, hogy tökéletes, de mindenhol vannak problémák. Az tetszik leginkább, hogy minden szobában van egy galéria, ahol fent babáznak a lányok, alul meg babakonyha van. A mi csoportunkban minden hétfőn gyümölcsnap van, ilyenkor minden gyerek visz be gyümit és "öszedobnak" egy gyümölcssalátát. ami furcsa volt eleinte, hogy alvásidőre átöltöznek pizsamába, de ezzel is legalább az öltözködést gyakorolják. Minden évben 2X mennek kirándulni busszal, ebből az egyik helyszín változó, a másik minden tavasszal a Sóstói állatkert. Más most hirtelen nem jut eszembe, de ha valamire kíváncsi vagy kérdezz!
2012. jan. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mi most kezdtük és az a furcsa, hogy nem láthatom mit csinálnak egész nap. Nem mehettem be már az öltöző részhez sem. Úgy megnézném hogyan viselkedik, mit csinál, mivel játszik... DE A nyílt nap is szombatra esik.

Az az egy biztos, hogy jól érzi ott magát - azt mondta.

2012. jan. 26. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!