Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerek használhat ajakbalzs...

Kisgyerek használhat ajakbalzsamot, pl kék Labellot?

Figyelt kérdés
2,5 éves kisfiamnak sokszor kiszárad,bereped az ajka,hiába kenem neki szél és hideg elleni arckrémmel. Az jutott eszembe,hogy ajakbalzsammal be lehet-e kenni? Gyerekeknek valót lehet kapni?
2012. jan. 14. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem labelot simán. semmi nincs benne amiért nem lehetne. a kozmetikumok legtöbbször azért vannak külön gyereknek (hogy jobban eladható legyen a szines flakonja miatt)mert nem csípnek, nem irritálnak.
2012. jan. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van gyereknekvalo is, én az enyémnek DM-eset vettem.
2012. jan. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem Labellót ne, nem sok jót hallottam róla, én inkább a gyógyszertárit ajánlom, én például mikor sok orrfújástól kipirosodik az orruk alatt,akkor is azzal szoktam kenni, nekünk bevált.

2012. jan. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Labello-val kenem neki (3 és fél éves), semmi baja nem volt eddig tőle, úgyhogy szerintem nyugodtan. Annyi minden van, amit adunk nekik, és elvileg nem kellene. Egyébként ha nem akarsz Labello-t, akkor vegyél sima gyógyszertárit, attól biztosan nem lesz semmi baja.
2012. jan. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, a Labello és társaiban van valami olyasmi, ami ha elkezded vele kenegetni, utána már kenned is kell, mert kiszárad. Mint a kóla: ha egy pohárral megiszol, kívánni fogod a másodikkal, stb.

Én inkább valami mással kenném. Lehet felíratni gyógyszertári ajakápolót pl.

2012. jan. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!