Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire legyen kemény az...

Mennyire legyen kemény az ágya a fiamnak, most lesz két éves, és mikortól használhat párnát, és milyet? Ha nagyon kemény nem fáj majd a háta, válla stb?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Kemény legyen és párna egyáltalán nem kell (soha...).

Gondolj bele, hogy a derékfájósok mindig kemény felületre (padló, deszka, stb.) fekszenek, nem véletlenül. A süppedős kényelmesebb, de a derekat nagyon megterheli.

2010. jan. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én eltérek az előző válaszolótól.

én nem szeretem azt a keménységet amit a kókuszmatrac is nyújt.Ne legyen puha semmiképp.A kókusztól egy kicsit legyen puhább.Az én lányomnak 1 éves kora óta van párna a feje alatt (tollpárna nagy)és nem venném ki semmi pénzért.És a gyerekek pl szeretik a kispárnát is hurcolászni, kötődik hozzá.

2010. jan. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én babám is párnán alszik és imádja...Kókuszmatraca van.
2010. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy hogyan alszik. Hason fekvőknek általában puha matrac kell párna nélkül, Háton fekvőknek kemény matrac párnával.
2010. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!