Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi volt a legviccesebb amit a...

Mi volt a legviccesebb amit a gyermeked csinált? Hány éves volt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát én kettőt írok, ha nem gond mert nem bírok dönteni.

Az egyik:

Még épp hogy kezdegetett szavakat, meg a szavak elejét mondani, szóval lényegében még nem beszélt.Épp sütöttem, és jött hogy meg akar ölelni meg puszilni, ezért leguggoltam hozzá.Ahogy megölelt kicsit elvesztettem az egyensúlyomat és neki estem a sütőnek.

Mondtam hogy "Jaj anya meg égette a a popsiját!" erre ő: "Ne ba" (Nem baj) Ezen nagyon sokat röhögtünk.


A másik az inkább kissé érdekes szitu volt.


Nyár volt, és pelenka nélkül volt egész nap.

Épp ebédeltünk, mi már megettük kimentünk rágyújtani, a manócska meg még evett.Egyszer csak kijött és láttam hogy tiszta kaka a combja neki.Bejöttünk, és láttam hogy az összes maradék kaját ki kanalazta a földre a kakát viszont sehol nem találtam.Már el nem bírtam képzelni hova csinálhatta,amikor felnéztem és láttam hogy ott van az asztal közepén.Mai napig el nem tudjuk képzelni hogy most ő vajon felmászott az asztalra és ott csinálta, vagy csak oda rakta, de még mindig jókat mosolygunk rajta.

2012. jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1 éves volt, nagy meleg nyáron. A kiságyban aludt délután egy szál bodyban, még pelenkás volt.

Éktelen üvöltésre rohanok fel hozzá...megpróbálta tisztába tenni magát.:) Mindent odakészített a kiságyba: pelenkázófeltét (az ágya mellett volt a pelenkázó, mindent elért), arra szépen ráült, popsitörlőkendő, kenőcs, tiszta pelus. Csakhogy nem tudta megtörölni a kakit, így szétkente szegény, az egész gyerek és minden körülötte, de szó szerint minden tiszta kaka volt. Mivel sírt nagyon, nem tudtam én se nevetni akkor még, csak utána. :)

2012. jan. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!