Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovisomnak hol tudok világítós...

Ovisomnak hol tudok világítós cipőt venni? Láttatok mostanság ilyet?

Figyelt kérdés
Régen divat volt és most megint gyártják és a kifiam nagyon szeretne, de nem tudom hol vehetnék.
2012. jan. 17. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Deichmannban láttam Verdás világítós cipőt:)

Én is néztem, de végül olcsóbbat vettem:)

2012. jan. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kínaiban vettem ősszel. Budapesti vagy? Wink márkaboltban is van sportcipőben. Én tornacipőt vettem.
2012. jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vidéki vagyok.Ma nézegettem a deichmann oldalát, de sehol nem láttam feltüntetve hogy világítós lenne. Meg más egyéb leírás sem volt. Előfordulhat hogy egy nagyobb kínai üzletben is kapok?? Nekem nem fontos hogy márkás legyen.
2012. jan. 17. 13:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem is olyan nagy kínaiban vásároltam. Nem akarok hazudni nem volt 2000 forint egy pár.
2012. jan. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) nagyon remélem hogy kapok és nem lesz drága. Egyszerüen nem lehet nemet mondani egy ilyen aranyos kis kérésre.Imádni valóak ezek a pici gyerekek.
2012. jan. 17. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!