Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 5 éves. Az orvos azt...

Kisfiam 5 éves. Az orvos azt mondta h fitymaszűkülete van és meg kell müteni, körbe kell metélni. Hogyan csinálják mostanság ezt a műtétet?

Figyelt kérdés
2008. júl. 6. 23:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Ezek szerint senki nem volt még hasonló helyzetben?!
2008. júl. 7. 16:08
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

A barátnőm kisfiát metélték körbe, elmesélte, hogy előző nap befeküdtek, és a műtétkor elaltatták a gyereket, és azt a részt metszik le, amit fel kell huzni, vagyis ami a makkon van, bekötik, és kb. 2-3 napig rajta van a kötés.

De miért csinál egyből műtétet? Nekünk is volt szűkület, az orvos felhuzta, van akinek megmetszi, és akkor huzogatni kell, és beáll.

Hát nem sokat segítettem szerintem, de kérdezd meg pontosan az orvost, el kell hogy mesélje A-Z ig.

2008. júl. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%
Az én fiamnál megcsinálták ezt a műtétet. Több fokozata van a fitymaszűkületnek, nekünk műtét kellett, mert teljesen le volt tapadva, "uborkára" dagadt, mikor pisilt. Reggel bementünk, altatás, kb. fél-1 óra a műtét. Utánna sírt, de estére már jól volt. A kamillázás kicsit cirkusszal járt, de kb. 1 hét és minden rendben. 1 éjszakát volt bent az apukájával. Utánna érdemes vigyázni egy darabig, mert sérülékeny, meghúzódhat. Sajnos nálunk is ez volt, játék közben, bevérzett, megijedtünk, de 1 hét alatt rendbe jött.
2008. júl. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!