Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes még beíratni bölcsibe,...

Érdemes még beíratni bölcsibe, vagy már csak oviba?

Figyelt kérdés

Február első hetében tölti a kisfiam a 2. életévét. Érdemes még bölcsibe íratni, vagy már csak oviba?

A munkahelyem megszűnt, ezért új munkahelyet kellesz keresnem.


2012. jan. 17. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Én már nem íratnám be, mire megszokja a bölcsit mehet oviba. Várj még egy fél évet, ha anyagilag nem túl megterhelő nektek és akkor 2.5 évesen add oviba.
2012. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mint ha 2,5 évesen mehetne oviba :D bocs első, de mifelénk 3 évesen kezdhető az ovi, csak ezért nevettem magamban egy jót :)


kérdező, ha vissza kell menned dolgozni akkor nem érdemesség kérdése, akkor írasd be. én fiam most múlt el 2 éves, most kezdtük a bölcsit. gondozónéni szerint a gyerekek 95% akkor kezdi. nyilván a gyed miatt :) mi bölcsinkben egy baba van akit 1 éves korában adtak be, mindenki más 2 évesen kezdte.

2012. jan. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első nagyon jól tudja!! Mi ebben a cipőben vagyunk, kérdeztem az óvónőket, és a vezető óvónő mondta, hogy ha szobatiszta, a gyermek, és van hely számára, az anyuka tudja bizonyítani, hogy dolgozik, minden további nélkül mehet 2.5 évesen óvodába, az új törvény szerint!!!
2012. jan. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha szobatiszta, 2 és fél évesen mehet oviba a gyerkőc.
2012. jan. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!