Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért van az, hogy anyósom...

Miért van az, hogy anyósom egyszerűen nem akarja megtanulni azt a pár fajta ételt, amit a fiam ehet?

Figyelt kérdés
Tej és tojásallergiás,így sokmindent nem ehet.Most megyünk hozzá és inkább vegyek én meg mindent,ami neki kell,mert ő nem tudja.Múltkor is megkérdezi,hogy ő honnan rudja,hogy az adott felvágottban van-e tej.Mondtam,olvas,kérdez.2 éve diétázik a fiam,tehát nem új keletű.És szerintem nem nagy kívánság azt megjegyezni,hogy füstli,gyulai májas.
2012. jan. 20. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én egyébként nyugodtabb lennék, ha én vihetném, hiszen én tudom a legjobban, hogy mit lehet és mit nem.
2012. jan. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a biztos ha te veszed meg,de el is mehetnétek együtt vásárolni,hagyd hogy ő vegye meg a dolgokat,te csak szólj ha valami nem jó!
2012. jan. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem tudsz mit tenni.

Nálunk is ugyanez a helyzet, még azt se érti meg, h a pörköltbe ne tegyen a gyereknek tejfölt, az ő részét vegye ki, és kész.

Túró rudit akar nek adni, mert az nem TEJ!

Megetette bolti krémessel, nem tudta, h van benne tej...

Mi oda juottunk, nem csak emiatt, hogy többé nem megyünk.

2012. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem egy helyen lakunk.csak azt nem értem,miért nem írja fel,mit ehet a gyerek.a múltkor sajttal töltött húst akart adni neki,mondván,ahonnan csípte,ott nincs sajt.vagy tejfölös pörköltből.mikor rászólunk,azt mondja,jaj,nem is akartam adni,csak vicceltem.és a legjobb a túrós rétes volt.már majdnem belenyomta a szájába,mikor szóltam,hogy talán nem kellene.ja tényleg,túrós.el is felejtettem.ennyi volt a válasza.
2012. jan. 20. 14:17
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Tény anyósod jobban figyelhetne.

De ha a fiad eszik pár falat tejes vagy tojásos dolgot, semmi baja nem lesz. Gondolom nem állandóan anyósodnál eszik.

Az én gyerekeim is tej-tojás allergiásak, de a havi 1 db túró-ruditól nem lesz bajuk. És az orvosunk szerint trappista sajtot ehetnek, és tényleg nem okoz tünetet.

2012. jan. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem veszi komolyan.mutattad neki az orvosi papírokat?vagy meséltél neki olyan gyerekekről akinek ételalergiájuk van?milyen fájdalmaik vannak?nem hiszem hogy már bocs,,ennyire hülye lenne hogy nem fogja fel,nem játék.
2012. jan. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

de,1 falattól is kiütéses lesz.szerintem nem veszi komolyan,azt hiszi,hóbort.azt hiszi,olyan könnyű mindenre nemet mondani.

a mi orvosunk azt mondta,hogy olyan ételt sem ehet,ami olyant feldolgozó üzemben készült.nem tudom,ha allergiás,hogyan ehet,hogyan engedheti az orvos.

2012. jan. 20. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!