Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves lányom imád...

Másfél éves lányom imád "olvasni", ez minden ilyen korú gyerekre jellemző?

Figyelt kérdés
Szereti ha komplett történetet mesélek neki, tehát az olyan képes könyveket, ahol összefüggés van a képek között, nem csak ilyenek, hogy: lapát, gereblye, söprű egymás mellett...
2012. jan. 20. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam másfél évesen már visszaolvasta nekem a kedvenc meséit, szinte szó szerint.Most lesz 3 éves, el kellett pakolnom az összes mesekönyvet, mert azt mondta, hogy uncsi.Csak autós magazinokat nézeget(az összes autómárkát ismeri,jobban,mint én), és újabban földrajz atlaszt olvas este az ágyban.Bár, elég nehéz elmagyarázni a dolgokat neki, hogy meg is értse.Vannak olyan gyerekek, akik homokozni szeretnek, meg vannak olyanok, akik inkább olvasgatnak.Nem vagyunk egyformák, de büszke lehetsz a kislányodra.(ja, és zárójelben jegyzem meg, hogy én sok olyat kapok, hogy a gyerek játszon, nem kell ráerőltetni az ilyesmit, de ha ő ezt igényli akkor ne foglalkozz vele:)
2012. jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk most amit mikulástól kapott kistestvér érkezik-es könyv az első,amivel lelehet vele ülni olvasni.. Azaz már nem lelehet,hanem lekell napjába 2-3-szor is,úgy szereti.

Idáig nem nagyon érdekelte a mesekönyvek..

Max 1-2 Trixis kis pici könyv,amiben mondókák voltak,de semmi más.. Most meg csak ez az új a sláger...

Ja..és most a hónap végén lesz 2.5 éves.

2012. jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!