Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet a férjem ilyen...

Hogy lehet a férjem ilyen felelőtlen? Általában ez jellemző a férfiakra ha gyerekre kell vigyázni?

Figyelt kérdés

1,5éves a kislányunk és most először fordult elő hogy egész nap ő volt vele. Pár óránál sohasem vigyázott rá többet. Egész napos elfoglaltságom akadt,így a férjem maradt a gyerekkel. Reggel szépen elmagyaráztam neki mindent,mit hogy csináljon. Megmutattam mit adjon rá,mit adjon neki enni,vigye le játszani,ha kell tegye tisztába stb.

Délután 6körül értem haza. A következő kép fogadott. A lakást mintha atomtámadás érte volna. A gyerek áll a széken az ablak alatt és sír,a férjem gépezik. A pelenkája a bokájáig lóg a sok pisitől. Kérdem a párom miért sír a gyerek? Erre ő semmi baja hisztis. Miután benéztem a hűtőbe akkor derült ki hogy egész nap alig evett valamit a kicsi. Adtam neki enni szegénykém mint egy etióp éhező úgy evett. Erre annyira eldurrant az agyam hogy mindenféle idiótának elhordtam a férjem hogy éhezteti a gyereket,és nem figyel rá. Még jó hogy ki nem esett az ablakon. Ennyire nincs benne felelősség! Van hogy annyira belemerül a tévézésbe,vagy a gépezésbe hogy nem vesz tudomást arról ha a gyerek valami rosszat csinál. Ő nem vette észre,ő nem látta. Nagyon haragszom rá!!!


2011. szept. 13. 21:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekvállalás előtt nem volt semmi jele annak, hogy a férjed ilyen felelőtlen?
2011. szept. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy haragszol rá! Nem általános, hogy a férfiak ilyen felelőtlenek, főleg a saját gyerekükkel szemben.... viszont ha a te párod ilyen, elég nehéz lesz "leszoktatni" róla. :(
2011. szept. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem jellemző. Öcsém 19 évesen vigyázott egész éjjel tök egyedül a 2 éves keresztlányára meg annak a 4 éves bátyjára. Feltakarította a hányást, játszott velük, elrendezte a veszekedést, időben ágybadugta őket, ettek is rendesen. Azóta mondja a kiscsaj, ha Andris jön, nyugodtan hányhatok is...
2011. szept. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem állíthatom azt,hogy minden ffi feleőtlen,mert

a férjem nagyon vigyáz a gyerkőceinkre,eddig még nem volt

gond!(kopp,kopp,kopp)Bár egyszer erőspaprikát kóstolt a lányunk,de csak az az egy alakalom volt!

Erélyesen és határozottan mondd el neki,hogy nem úgy

csinálta a dolgokat ahogyan megbeszéltétek!Hátha akkor legközelebb jobban figyel majd ezekre a dolgokra!

2011. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy áramtalanítottam volna a gépet, mint a sicc!!! Normális??? Nem vagyok egy harcos fajta, de a gyerekre érzékeny vagyok. Az én férjem is szórakozott, de mióta kismama vagyok, igyekszik, komolyan veszi a dolgokat. Jogosan haragszol.
2011. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Gyerek ügyben nem tudtam mire számíthatok,nincs vele semmi baj ezt leszámítva. Bármit mondok neki megcsinálja,a gyerekkel kapcsolatos dolgokat is. De úgy látszik magától nem megy neki. Nagyon vártuk ezt a babát.
2011. szept. 13. 21:38
 7/19 anonim ***** válasza:
33%
.
2011. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
37%
Off: ezen a -nyugodtan hányhatok is- jót mosolyogtam, aranyos lehetett :)
2011. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
16%
Igen, cuki volt, meg egyszer hozzátette (az anyja szerint, én nem hallottam), hogy direkt volt, hogy cseréljen ágyneműt.=)
2011. szept. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%

Ismerős a dolog.Nekem is ilyen volt férjem mikor még kicsi volt a gyerek.Volt 1 nagy balesete amikor a férjem játszott vele beverte az ínyét a kiságy fa részébe és felszakadt neki ömlött a vér..mentő kórház...stb...Na azóta odafigyel a gyerekre.

Nem akarom,hogy a babátoknak baja legyen de anélkül,hogy a férjed nem él át egy-két ilyen dolgot,nem fog megváltozni.Akkor fogja csak megérteni,hogy felelőssége van.Az viszont nagyon durva,hogy a gyerek egy széken állt az ablakba....

Már bölcsis a kisfiúnk.Reggel én hajnal 5 kor megyek el itthonról, apa hordja bölcsibe.De mikor hazaérek a látvány ami fogad szörnyű....pisis pelenka az ágyon hagyva minden szekrény nyitva össze vissza dobálva minden a lakásba.Ez nálunk mai napig így van,minden reggel úgy hadják itt a lakást mintha bomba robbant volna, és nekem minden nap meló után az az első,hogy takarítok a fiúk után:(

2011. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!