Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem akar pisilni. Mit tegyek...

Nem akar pisilni. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Óvodás kisöcsém egész nap tartogatja a pisit. Igaz ebéd utánig van de miután hazavittem is tartja. Látszik rajta, hogy kell neki mert fogdossa a kukiját és keresztbe szorítja a lábát. Néha el is pityeredeik. Szörnyű érzés, hogy nem segíthetek rajta. Volt, hogy már azt csináltam, hogy meztelenül kivittem a zárt kertbe és elkezdtem csikizni. Erre bepisilt. Ezt azért tettem mert már üvöltött. Mi lehet az oka? Azt mondta, hogy jóérzés néha. De közben meg üvölt fájdalmában.
2012. jan. 21. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Szegénykém. Nem lehet, hogy be van gyulladva neki és azért nem akar pisilni, mert fáj neki. A szüleid ilyenkor hol vannak, ezt este fürdéskor miért nem veszik észre? Ez nem egyik napról a másikra alakul ki. Mielőbbi gyógyulást szegénykének.
2012. jan. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Szüleink elváltak. Nem nagyon érdekeljük őket. 4-en vagyunk testvérek. Nincs begyulladva. De félek, hogy baja lesz ebből.
2012. jan. 21. 18:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnálom. Nézd meg neki a fütyijének az elejét, nem piros? (ha már csak a legeleje is piros, akkor bizony szegénynek be van gyulladva.)Szoktad neki fürdéskor mosni? (ameddig engedi a bőr visszahúzni é s lemosni.

2012. jan. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is nézd meg, nincs-e begyulladva a kukija, vagy nincs-e más baja. Ha látsz valamit a kukiján, el kéne vinni orvoshoz.
2012. jan. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Remélem nem hidegbe vitted ki meztelenül a kertbe? Lakásban is megteheted, hogy mikor meztelen, akkor csikized.
2012. jan. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Dehogyis a hidegben. Még nyáron. Nem piros neki és rendesen meg szoktuk neki mosni.
2012. jan. 22. 11:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet lelki eredetű is,szerintem érdemes volna felkeresni ezzel először a gyerekorvost,aztán esetleg egy gyermekpszichologust!
2012. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Hogy vagytok? Első voltam

2012. febr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már nem tartogatja annyi ideig mert rájött, hogy ez rossz neki. Azóta jobb a közérzete is. Köszi a tippeket.
2012. febr. 18. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!