Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodai kezdés: első napjától...

Óvodai kezdés: első napjától ott aludt Gyermeked?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem.4. napja jár,és azt kérte az ovónő hogy amig nem dolgozok addig vigyem haza délben,modntam,hogy addig nem szeretném kihúzni,mondjuk felezzük meg,az ott alvást szoknia kell,igy a szabim második felétől alszik csak majd ott,de pénteken mikor jöttünk el,azt mondta az ovónő,hogy olyan ügyesen halad a beszokással szerinte jövőhéten megpróbálhatná,hát kést döftek a szívembe.megijedtem.még várnék had szokja az ovit a társait,a rendszert,de majd ők eldöntik.
2012. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én sajnos nem tudok vissza menni dolgozni, de kell az idő tanulásra, na meg szokja a társaságot, az új rendszert, éppen ezért jövőhét közepétől szeretném, ha ott aludna. De majd az óvónő úgyis mondja, hogy várjak még ezzel, vagy sem.

Várom a további válaszokat!

2012. jan. 21. 20:56
 3/12 alaszka ***** válasza:
100%
Nálunk első naptól ottaludtak. 3-asával szoktak be, és első héten fél 3-ra kellet értemenni.
2012. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ránk volt bízva, én pedig megkérdeztem a fiamat, hogy mikor menjek érte. Ő azt mondta, hogy a többi gyerekkel szeretne aludni, így reggel vittem, délután pedig hoztam már az első nap.

De ez egy falusi ovi, összetartó kis közösség, sok mindenkit ismert már.

2012. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Decemberben összvissz 6 napot járt a lányom, de akkor csak 2 órákat, reggeli után vittem, ebéd előtt elhoztam. Januárban vittem reggeltől, ebéd után akartam elhozni, de ő közölte velem, hogy ott akar aludni. Így ott alszik. Az egyik óvónéni félt, hogy mi lesz, hogy ilyen hamar ott alszik, de a gyerekem akarta. Nem is igazán volt gond. Első két nap nyafizott egy picit, de közben végig kitartott amellett, hogy ő bizony ott alszik. Azóta nincs gond, nagyon szereti.
2012. jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szeptember 1-től egyből ott aludt. Előtte 4 nap közös (gyerek+szülő) beszokós délelőtt volt, de már a második nap kérdezte, miért kell ebéd előtt hazajönnünk és mikor aludhat már ott.

Pedig én itthon vagyok a kistesóval. Mondjuk a lányom előtte bölcsis volt, amit szintén nagyon szeretett és ott sem volt gond al alvással.

2012. jan. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálunk első naptól kezdve ott alszank,persze csak ha akarod, de ha a későbbiekben nem akarod haza hordani délben, akkor azt javasolják jobb ha már első nap ott alszik,és azt szokja meg, mert ha megszokja,hogy délben elhozod utánna meg ott akarod altatni annál rosszabb lesz neki.
2012. jan. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mi 2 napot mentünk oviba januárba, mert akkor kezdtük, sajnos Apucitól elkapta a bacikat, így majd csak holnap kezdjük újra. Nem tudom mit csináljak, ott altassam már holnaptól hadd szokja? Mit tegyek szerintetek?
2012. jan. 22. 11:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem,a 2. naptól.Ő bölcsis volt előtte,így nem volt probléma.
2012. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Te mit szeretnél? Hogy ott aludjon?

Ha igen, akkor úgy kérdezd meg: Ugye, ott szeretnél aludni te is, mint a többiek, hiszen ez milyen jó móka, de mire felébredsz, anya ott lesz érted?

2012. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!