Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2éves múlt gyerekünk, és...

2éves múlt gyerekünk, és majdnemhogy most hányt először. Létezik, hogy direkt csinálta. Meg van fázva, kap köptetőt, köhögött és utána egyfolytában hányt. De mindezt jó kedvvel tette. Sunyiskodott, nevetgélt hozzá. Tetszett neki az érzés?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez furcsa. Nekem a lányom a múltkor szintén nagyon köhögött. De annyira, hogy hányt egyet. Előtte még sosem, pedig már 3 éves. De ő nagyon sírt, mert nem tudta mi történik vele. Szerintem ez az érzés nem tetszhet neki, hiszen még egy felnőttet is kikészít a hányás.
2012. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így jön ki neki a váladék a gyomrából és ilyenkor egy kicsit meg is könnyebbül. Nekünk a gyerekorvos azt mondta, hogyha kitudja hányni az a legjobb.
2012. jan. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam (2 éves) mindig hány ha meg van fázva, gyakorlatilag naponta végighányja az egész lakást. Miután elmúlik a köhögőroham és a hányás azonnal jókedve lesz és ott folytatja a játékot ahol abbahagyta, mintha misem történt volna. Egyszer sem merült fel, hogy direkt csinálja, vagy hogy élvezné. Sőt.
2012. jan. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tehát akkor ha meg van fázva, akkor a váladék is kiürül a hányással. Értek mindent most már. Mivel ő még nem tudja kiköpni, kihányja.
2012. jan. 24. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!