Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szólnátok hozzá ha kiderül...

Mit szólnátok hozzá ha kiderülne, hogy a volt feleségetek új élettársa együtt fürdik a 8, és a 5 éves kislányokkal?

Figyelt kérdés
(mesztelenül, egy kádban)
2009. máj. 28. 14:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
60%
Ez elég durva!Szerintem ott van valami hátsó szándék,mert ha kicsik lennének(1-2 évesek)az megint más lenne.Érdekes.
2009. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
40%
Rendorseg, gyamhatosag, birosag. Visszavetetnem magamhoz a gyerekeket.
2009. máj. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Hm. Hát most lehet a felbőszült anyukák majd lehúzzák a válaszomat a sunyiba, de én családjogászként képes vagyok ezt a helyzetet objektíven látni. Nem kell rögtön véres zászlót lobogtatni. Ha az én gyerekemről lenne szó, akkor lehet , hogy én is azonnal követelném magamnak a gyereket , felháborodnék, feljelenteném stb.. de így azt mondom, halgassuk meg a másik felet is. Pl egy alkalommal az apuka azért csapott cirkuszt, mert az élettárs szájrapuszit adott a nevelt kislányának. Óriási hercehurca lett belőle, vége az lett, hogy a férfira semmit nem tudtak bizonyítani, az ő családjukban ugyanis ez az elfogadott köszönési forma. Viszont a férfit te ismered, mi itt egyátalán nem, úgyhogy belátásod szerint cselekedj.
2009. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Még annyit hozzáfűznék, hogy a rendőrségen enyhén szólva is megmosolyognak, meg aztán nem olyan egyszerű ám visszavetetni a gyereket, mint ahogy itt többen gondolják.
2009. máj. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp beszélj erről a volt feleségeddel és a párjával.

Lehet, hogy nincs mögötte hátsó szándék, ezt így látatlanban tényleg nehéz megmondani, de mindenesetre furcsa, én sem szeretném, hogy a férjemen és rajtam kívül más együtt fürödjön a gyermekemmel.

2009. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
33%
már sok apukával találkoztam aki ilyeneket talált ki,h az új férfit eltávolítsa a családja közeléből!újrakezdést remélve!!!!de azért remélem egyik sem igaz!biztos nem azért hagyott el,mert te meg minta apuka voltál!akkor ne most próbáld helyrehozni a hibáidat!
2009. máj. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Engem személy szerint megbotránkoztat, hizen látom a lányokon, hogyan figyelik a párom mellét (elég nagy van neki) lányok létére...nem lesz ettől valami bajuk lelkileg a gyerekeknek? Engem csak ez izgat.
2009. máj. 28. 14:46
 8/25 A kérdező kommentje:
kedves 14:46-os. Én mindig a gyíerekeimért és a feleségemért éltem. Mindent megtettem, hogy ők boldogok legyenek. Rengeteget kellett dolgoznom, hogy fedezni tudjam az exem vásárlásait. Míg én dolgoztam, félrekefélt. A szeretőjéért hagyott el. Lehet, hogy voltak hibáim, nem vagyok tökéletes, mint ahogy senki sem az. Az viszont felháborít, hogy egy 27 éves fiatal f@sszal egy kádban üljenek a gyerekeim. Egyáltalán nem tartom helyesnek.
2009. máj. 28. 14:50
 9/25 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig a lányok mesélték, hogy mekkora fütyije van az új miksónak....és nem én találtam ki.
2009. máj. 28. 14:52
 10/25 anonim ***** válasza:
16%
Ha a lányok az anyukájuk mellét nézik,attól még nem lesz bajuk!Hiszen ők még nem nagyon értik,hogy nekik miért nem olyan nagy!de full durva,h ilyet gondolsz apa létedre!te sosem nézted anyukád cicijét?és most retardált lennél tőle?nem hinném!
2009. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!