Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi türelem, figyelem...

Mennyi türelem, figyelem várható el egy 3,5 év körüli gyerektől?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyelem kb 5 perc, ha nagyon nyugodt a gyerek, akkor 10.
2012. jan. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
türelemről sajnos még nem beszélhetünk, viszont a kedvenc meséjét 46percig szinte mozdulatlan figyeli, bár egyfolytában kommentálja mit látott, de egyhelyben ül.a nyáron lesz 4éves kisfiú
2012. jan. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

5 perc? Az kb megvan. Akkor vszínű én látom csak túl türelmetlennek. Leülünk játszani és szinte rögtön el is akarja pakolni. Lehet csak unja?

Próbálok neki új dolgokat tanítani, de nem igazán vevő rá.

2012. jan. 23. 13:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Keress olyat, ami érdekli.

Úgyis változik, nálunk most a gyurma a menő, ma 8-tól 11-ig gyurmáztunk, persze nem egyfolytában figyelt, néha felugrott, de ha kérdeztem, h meguntad, elpakoljuk, akkor mindig visszaült.


Eddig imádott mesét hallgatni, de most hiába veszem elő a könyveket, fél percig sem ül meg az ölemben, dolga van...


Tologasatok autót, építsetek tornyot, próbáljátok meg a bábozást.

Tegnap két kinder figurával szerepjátékoztunk több, mint egy órát.


Puzzle érdekli?

Egész karácsony a Csigafutam nevű játékról szólt, most legalább két hete elő se veszi.


Duplózni szokott? Nekünk nem Dupló van, csak hasonló, azzal is sokáig elvan, én megépítem az állatkertet, ő meg szépen eljátszik vele.

2012. jan. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaj, de hülyén jtt ki a válaszom, nem így akartam írni.

Én írtam az első választ is, nem fényezni akartam a fiamat, hogy órákat eljátszik, csak arra akartam rávilágítani, h ha valami érdekli, azzal sokáig elvan.

Gyurmázás közben is beszélgettünk, nem végig gyurmázott, hanem "ette" a reggelit, közben beszéltünk az oviról, tehát nem végig a yurmázásról szólt a dolog.

2012. jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem éreztem fényezésnek :) Jó ötletek!


Talán az egész napos szellemileg megterhelő munka után én voltam kevésbé kreatív h kitaláljak olyanokat amik érdekelhetik. Elővettünk egy játékát és elvártam h azzal játszunk, pedig látom milyen jó dolgokat ki lehet találni.

Köszönöm.

2012. jan. 23. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!