Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam nyalogatta a száját,...

Kisfiam nyalogatta a száját, kifújta neki a szél. Labello elfogyott, apa késő este hoz szőlőzsírt, addig mivel kenhetem?

Figyelt kérdés
Holnap fényképezés az oviban, jó lenne ha addig elmúlna. Sudocream, körömvirág kenőcs, Bephanten Plus?
2012. jan. 23. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom ezekben a kremekben mi van,de ha van otthon vaj az is jo,na meg a mezet is hallottam,de gondolom az nem maradna sokaig a kis szajan :).Esetleg ha a körömviragban nincs sok adalek,azt is ra kenheted.
2012. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Zsírosabb kézkrém is megteszi.
2012. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Vagy egy kis darab szalonna. És azzal kenegetni.
2012. jan. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Ha semmim nincs mézet szoktam. Minél gyakrabban kell hamarabb elmúlik. MI is ilyesmivel küszködünk sajnos.

Vazelin is jó. Valami zsíros ne csak nedves, utóbbitól rosszabb lesz.

2012. jan. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jan. 23. 20:27
 6/12 anonim ***** válasza:

Én a szoptatás után maradt mellbimbó krémmel kentem a lányom száját (nagyon durván sebes volt neki mindig) aztán kiderült, ha nagyon csúnya a szája akkor ez valami ekcéma féleség a doki írt fel nekünk egy protopic 0.03%-nevű krémet ami elmulasztotta. Ha nagyon sebesre nyalja akkor esetleg érdemes megmutatni a dokinak.

Ha annyira nem vészes akkor valami zsíros krém megteszi.

2012. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocs közben látom, hogy gyorsan kellene a változás...akkor talán szerintem a bephanten plus a legjobb, mert abban van sebgyógyító anyag így talán a holnapi fotózásra elmúlik.
2012. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

off

protopicot kapott ARC-ra?

gratulálok a dokinak... :(


kérdező: remélem reggelre szép lesz :) én gyógyszertári popsikenőccsel szoktam bekenni

2012. jan. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Reggelre azért halványodott neki, úgyhogy bízom benne, hogy nem fog látszódni a fényképeken. :) Apa vett sima gyógyszertári szőlőzsírt. Egyébként végül körömvirág kenőccsel kentem be, és tényleg szép lett tőle.
2012. jan. 24. 09:16
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, miért mi a bajod vele? A használati utasításában is benne van, hogy kaphatja. Ebből van többféle. Meg vagyok elégedve a dokimmal egyébként, de azért köszönöm a kritikád.
2012. jan. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!