Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mibe csomagoljátok az internet...

Mibe csomagoljátok az interneten eladott babaruhát?

Figyelt kérdés
overált adtam el, de még sose csináltam ilyet.
2012. jan. 24. 15:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nejlon, hogy nehogy átázzon, majd csomagolópapír, körbe celluxozva.
2012. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Valamilyen vékony nejlonzacskóba vagy folpackba, majd barna csomagolópapírba, vagy maradék színes csom.papírba, a fehér oldalával kifelé. De van, aki újságpapírba csomagolja, majd ráragaszt egy címkét, amin rajta van a címzés, ez mondjuk nekem kicsit igénytelen, hiába tudom, hogy nem ajándékba lesz.

Olyat is szoktam, főleg, ha formátlan lenne a csomag, hogy a csomagolópapír helyett egy kifordított dobozba rakom (pl. tápszeres vagy kekszes stb. doboz).

2012. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én nem eladtam, hanem vettem overált a neten. Egy cipősdobozban volt benne,le volt ragasztva és be volt csomagolva papírba.
2012. jan. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ja igen, 1.-höz kapcsolódva: fontos, hogy alaposan le legyen ragasztva.

Egyébként: [link]

2012. jan. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És honnan tudom, hogy mennyiért tudom elküldeni?Postán leméretem előtte, esetleg van valamilyen árlista?
2012. jan. 24. 16:07
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én "nagymestere" vagyok a teszvesz-vaterának. :) Először lemérem a ruhákat, lefényképezem, majd a csomagolással együtt lemérem konyhai digitális mérlegen. Így sikerül megadni a postaktg-et. Egyébként én sima borítékba teszem bele, jól lezárva. Nem szoktam pluszba beletenni másba, mert az is súlyt emel. Szépen összehajtom, és bele a nagyméretű fehér borítékba.
2012. jan. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Még annyit elfelejtettem, hogy miután lemérted, akkor grammra pontosan ki tudod következtetni, hogy mennyi lesz a postaktg. Nem kell ezért plusz elmenned a postára külön lemérni. Legalábbis ha van digitális konyhai mérleged, akkor oké. A posta honlapján meg tudod nézni a díjszabásokat.
2012. jan. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
kb 500g a csomag,akkor ezt mint levél adhatom fel?Úgy olvastam 410Ft nem elsőbbségivel 500g-ig a levélfeladás.Tehát nem csomagként,hanem levélként adom fel?
2012. jan. 24. 16:27
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha 500 g pontosan, akkor simán 410Ft, Elsőbbségivel:495Ft, Ajánlva: 650Ft. Ami borítékban van ruha, az még levélként megy, de már dobozban, az már csomag, hiába, hogy csak 500g, annak már 1115Ft a ktg-e. (0-20kg-ig)


[link]

2012. jan. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó: én adtam már fel félkilós ruhát dobozban, levélként.
2012. jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!