Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy csomagoljátok össze a...

Hogy csomagoljátok össze a nadrág pelenkát?

Figyelt kérdés
Vettem pampers-t és nem tudom összecsomagolni ha "bepiszkitotta".
2010. aug. 27. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én feltekerem és a tépőzárral rögzítem mind kettővel.
2010. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én liberót használok, feltekerem, és a tépőzárral rögzítem. De a férjem az első tele pelenka után közölte, hogy ez sz*r, ne vegyek többet ilyet, mert halál, mire leveszed a gyerekről a sz*ros pelenkát. Mondom neki, már miért lenne az, eltéped oldalt, és kész, már lent is van. Jaaaaa, ő nem tudta, hogy el lehet oldalt tépni :)
2010. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak: én sem tudtam ,hogy el lehet tépni oldalt! Pedig én az anyuka vagyok. :(

Holnap ki is fogom próbálni!

Köszi!!!

2010. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A levétellel nincs gond, de ha levettem nem tudom összecsomagolni úgy hogy a cucc ne jöjjön ki. Ezen nem hogy kettő tépőzár van egy sincs. :/ Már unom hogy egyesével be kell csomagolnom őket. Van olyan amelyik tépőzáras? Melyik márka? A pampers-ből is van? Mi ezt a márkát használtuk mindig.
2010. aug. 27. 22:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi DM-est használunk ,azon is van tépőzár a hátulján. Jól megnézted?
2010. aug. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Libero az tépőzáras. olyan árban van mint a Pampers. Nem kell oldalt letépni, csak kitépőzárazni jobbról is meg balról is és le is van véve. feltekerem és jó szorosan visszatépőzárazom. a leghígabb cucc sem folyt még ki nekünk soha!!

2 kisfiú anyukája :)


ja van a Libero-nak a Libero Up & GO pelenkája, na azt le kell oldalt tépni, mert az olyan mint egy kis gatya, és azt tényleg nem lehet levenni ha tele van kakával csak ha óvatosan kétoldalt letépi és leveszi.

2010. aug. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

megint én: most gondolkodtam hogy lehet már tényleg az oldalt letépőset használják, mint az UP&GO és akkor azt tényleg hogy hajtják össze??mert mi egyből erre gondoltunk a sima pelenkára:

[link]


de a nadrágpelenka az a másik.

2010. aug. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

23.09-es vagyok megint: most nézem hogy a nadrágpelenka szó az az átfogónév csupán, de nekem hirtelen ez ugrott be:

[link]


de ezen meg van egy kis pánt baloldalt a képen is látszik és azzal lehet összefogatni.

na mostmár megyek aludni :) Jó éjt :)

2010. aug. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De ezen nincs. :(

Hogy lehet így megcsinálni... :/

2010. aug. 27. 23:16
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

A nadrágpelenkán van tépőzár 2. Ha tele van, kihajtom, félbe hajtom, mint amikor ráteszem, azt felgöngyölöm, és a 2 tépőzárral lezárom.


A bugyipelenkánál széttépem a 2 oldalát, ugyanígy összahajtom, felgöngyölön és a pelenka hátulján lévó "celluxszal" összeragasztom.

2010. szept. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!