Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kistarcsán szeretné valaki...

Kistarcsán szeretné valaki beiratni bölcsibe a babáját úgy, hogy közben gyeden van, mert jön a tesó?

Figyelt kérdés
Én szeptembertől szeretném a kislányomat közösségbe adni, mert nagyon nagy igénye van rá, emellett jön a tesó, tanulok is; és úgy érzem, hogy a két évesnek kicsit kevés leszek. ezért fél naposra betenném őt, ha tetszik neki persze! namost itt nincs állami, csak magán bölcsi nem kevés pénzért. az önkormányzat bőszen hírdeti a kedvezményt, illetve támogatást havi szinten. de, aki gyeden van, nem számít aktív dolgozónak. írtam nekik, és azt tanácsolták, írjak majd levelet a kérésemmel a képviselő testületnek. ha esetleg valaki szeretné még igényelni, gondoltam többen aláírhatnánk, hátha sikerül! A kedvezmény elvileg alanyi jogon járna, de a tesó miatt nem kapjuk. Vissza mennék dolgoni, nem vagyok naplopó, gyerek miatt vagyok itthon. Nem értem miért nem kaphatom a kedvezményt? ... Köszi a figyelmet
2012. jan. 25. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyed alatt nincs bölcsi, sajnos ez van! A bölcsi a dolgozó anyáknak jár!
2012. jan. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt tudom...
2012. jan. 25. 13:22
 3/3 A kérdező kommentje:
Végülis én a másikkal vagyok itthon 0-24 órában...ez is munka... mindegy, most a kérdés arra vonatkozik, ha valaki szeretne itt élni a lehetőséggel, írjon vissza.
2012. jan. 25. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!