Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A fiam most volt 2 éves de...

A fiam most volt 2 éves de tisztára kezelhetetlenné valt vagy 2 hete! Egyáltalán nem fogad szot, bármit mondok neki, rám sem hederit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindenért hisztizik ha valami nem ugy van ahogy o gondolja, néha már teljesen kivagyok, mit tegyek vele, hogy halgasson rám?
2012. jan. 25. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudsz vele mit csinálni.Nekem most volt 2 éves decemberve,de ő is ilyen mostanába.Az öltözés nálunk kb 1 óra könyörögve,az utcán arra kell menni amerre ő szeretne,a villamosról nem akar leszállni,dobál itthon mindent,még a mobilokat is a földhöz csapja s még sorolhatnám.Én már háromstor átestem ezen.Csak azt tudom mondani majd kinövi,légy türelmes!


4 gyerkőc anyukája

2012. jan. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen helyzetben vagyok.Az én kisfiam is ezt csinálja, ő még 20 hónapos,de verekszik, hisztizik a teáért.Mindig a veszélyes kell neki.Akármit mondok, semmi értelme.Ha határozott vagyok,akkor sem érek el vele semmit. Azt próbáld meg, én erre rájöttem,hogy a hisztik általában azért vannak a kisfiamnak,mert fáradt.Felveszek egy fél percre lenyugszik, utána meg elaltatom és délután már nincs hiszti.Amúgy ezt a hisztikorszakot mikor növik ki?E.
2012. jan. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Márti, Nem direkt válasza:
Gyermekeink fejlődésével az idegrendszerük is folyamatosan érik, magatartása, viselkedés érése egyenesen arányos azzal, hogy hogyan tudja felfogni, feldolgozni a külvilágból származó indereket (látott, hallott, tapintott érzékleteket). Minél tökéletesebb ezek feldolgozása, annál elfogadhatóbb számunkra gyermekünk "működése". Az idegrendszer éretlensége okozhat viselkedésszervezési rendellenességeket, amit mozgásterápiával gyönyörűen lehet fejleszteni. Van egy erről szóló könyv szülőknek. Címe: Mi van, ha gyermeked nem direkt csinálja. www.nemdirektcsinalja.hu Lehet, hogy ezzel jobban megérted a mozgásfejlődés fontosságát. Sok jó tanács van benne. Üdv. Márti
2012. jan. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 matebmx02 válasza:

kamaszodik...

(xDxDxD)

2012. jan. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!