Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tapasztalt birkozó anyukák!...

Tapasztalt birkozó anyukák! Hogy lehet beadni a gyereknek a lázcsillapító szuszpenziót, ha a gyerek tiltakozik ellene?

Figyelt kérdés

39fokos láza van!

Se az adagolóval,se kiskanálból nem fogadja el a 4éves!

Este probáltam neki beadni,de nagy ívben kiköpte...


2012. jan. 26. 07:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kúp. Van sokféle, orvossal irass ki, mert azok hatásosabbak, mint a vény nélküliek. Én szirupot max fájdalom csillapításra adok, mert annyit ér kb.

Kúpnál meg ha tiltakozik, ha nem, beadom. Egyenlőre az én dolgom ápolni, nem ő mondja meg, hogy kösz, most nem kérem.


A szirupok amúgy is tömény édesek, émelyítőek és ráadásul egy 4 évesnek már nagyobb az adagja, mint egy 8 hónaposnak. Én sem tudnám lenyelni.

Esetleg tablettát is irathatsz a dokival, hátha azt szívesebben nyeli.

2012. jan. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kup:Nurofen,mexalen.

ami receptkoteles:germicid-c meg van 2 fura nevu naturlandos emlekeim szerint...

2012. jan. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!