Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hallottatok már olyat, hogy 3...

Hallottatok már olyat, hogy 3 éves bölcsis gyerek hónapok óta semmit sem eszik és iszik a bölcsiben?

Figyelt kérdés
Nálunk ez a helyzet sajnos. Nem szeret járni, ezt el is mondja minden nap. Ám ha ott van, eljátszik, elvan, de sem enni, sem inni nem hajlandó. :( Eleinte mondták, hogy pár nap (hét?) alatt majd megszokja. Nos, már mindjárt 5 hónapnál tartunk és semmi...
2012. jan. 25. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
ismerek ilyet, 3 évig nem evett-ivott az oviban. Senki nem csinált semmit, nem tették át másik csoportba, úgyhogy így járt, egész nap! nem evett semmit!!!
2012. jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nem normális nem lehet hogy konkrét oka van annak hogy nem eszik nem iszik.Kérdezd meg tőle elég nagy hogy elmondja milyenek a dadák nem verik nem tömik mert sajna ilyet már hallottam
2012. jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom csak próbából volt oviban pár napot, ő is így csinált. Én kivettem, mert itthon vagyok amúgy is a kistesóival, és csak fél nap lett volna bent, de nem hagytam hogy ne egyen addig a fél napig sem. Amúgy is csak 11 kg, ha még ebből fogyna....

Ha dolgoznék, nem tudom mit tennék. :-(

2012. jan. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én kisfiam most lesz 2,okt-ba kezdte a bölit,ő olyan jó 2-3 hétig nem fogadott el semmit,aztán lassan eszeget már pár falatot.De ő itthon se egy nagy evő.Lehet bután hangzik,de nálunk az vált be,h ráhagyjuk,ha eszik eszik,ha nem,n hát akkor nem,majd a következő kajánál.Reggel mikor viszem mindig elmondom neki,hogy ha eszel szépen akkor anya megy is érted,nem olyan zsarolós hangon,csak hogy azért érezze,h enni kell és akkor minden ok.Mondjuk az,h 5 hója nem eszik az már azért nehezebb eset.Esetleg ha vinnétek be vmi ropit,banánt amit szeret,vmit amiből néha kapnak és akkor rájönne,h ott is lehet enni?

De ha hazajövünk nincs belőle ügy,h evett-e a bölibe.

2012. jan. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sokat beszeltek errol vele? Azert kerdem mert ha nem szeret jarni es latja, hogy az eves miatt ti aggodtok akkor annal inkabb nem fog enni. Probaljatok egy ideig nem kerdezni, szoba sem hozni. A bolcsis gondozo nenitol eseteleg megkerdezni, mi a helyzet de ugy, hogy ne hallja. Otthon is ha eszik jo ha nem akkor nem. A boclsibe azert remelem nem eroltetik. Nem eleg, hogy nem szeret bolcsibe jarni de meg azt is elvarja valaki, hogy jol egyen ott ahol o nem szeret lenni. Ha ez mar nem lesz egy elvaras szamara akkor fog enni.
2012. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én rosszabb voltam. Egész nap üvöltve bőgtem, úgy hogy a nap végére már be is lázasodtam. Azt mondta 1 hét után feladta és nem vitt többet.
2012. jan. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyosak vagytok! :)


Igen, beszéltünk róla. Azt mondja, szereti a gondozónéniket, meg a gyerekeket is, idézem: "Csak a bölcsit nem szeretem Anya, és hogy te nem vagy ott". :(


Nem központi téma amúgy a dolog, amúgy is csak 6 órát tölt bent... evés, ivás és pisilés nélkül.


Nagyon aranyosak a gondozónénik, de nem jutunk vele egyről a kettőre. Köszi a válaszokat!

2012. jan. 25. 18:28
 8/9 A kérdező kommentje:
14:08-as, annyira aranyos és igaz volt amiket írtál. :)
2012. jan. 25. 18:30
 9/9 A kérdező kommentje:

13:47-es, örülök, hogy nálatok megoldódott :)


Nálunk nem lehet bevinni semmit sajnos. :(

2012. jan. 25. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!