Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kórházi kezelés alatt a ti...

A kórházi kezelés alatt a ti gyerekeitek is megváltoztak? Milyen formában?

Figyelt kérdés
Nálunk ma van 4. napja, hogy nem alszok vele. Nappal folyton benn vagyok nála. Itthon izgága, alig tudom elaltatni, és ha fáradt vagy rossz kedvű, folyton rámcsimpaszkodik. Mióta a kórházban van folyamatosan alszik. De szó szerint: 2 óra ébrenlét után, már a szemét dörgöli, és el is alszik ,ha leteszem. (gyógyszert már nem kap, nem attól) Ma úgy hagytam ott este, hogy felébredt az ajtónyitásra. Rám nézett, de nem is sírt, hogy maradjak. Tudom ennek örülnöm kéne, kicsit örülök is, de olyan mintha nem is az én kicsikém volna:(
2012. jan. 26. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Enyém kétszer volt kórházban. 14 hósan először, akkor ott voltam vele egy szobában. Viszont egyszer elvitték tőlem, vért vettek, és nem lehettem vele. Ez úgy megviselte, hogy több mint 3 hónap kellett, hogy éjszaka ne sírjon fel. Első hónapban minden nap többször kelt, csak ölben volt el, nem lehetett letenni, és csak én kellettem, apa nem volt jó. Kikészültem, mire a második hónapban már inkább csak egyszer kelt éjjel, de akkor is cipelni kellett, aztán ritkultak a felkelések, és 4 hónap után aludta végig az éjszakát. Második alkalommal 2,5 éves volt, akkor nem lehettem bent vele, nappal folyamatosan volt vele valaki, én nem tudtam mert itthon voltam a 7 hós kistestvéreivel. Ők is kicsit betegek voltak, és még szopiztak, így csak egy-egy órára tudtam bemenni hozzá, amúgy apa volt vele általában, vagy a hugom. Nehéz volt vele nagyon ott bent, mert inkább csak rám hallgat, és én is nagyon szenvedtem. Ő is sokat aludt, éjjel sajnos nem lehetett vele senki. Egyik hajnalban addig hagyták üvölteni, míg eleredt az orra vére, na akkor megijedtek! Másnap saját felelősségre hazahoztam, már nem kapott gyógyszert, és nem is volt baja, csak kis hasmenés. Itthon akkor szerencsére nem volt gond az alvással, amúgy akkor már nem hagytam, és minden vizsgálatra elkísérte valaki, talán azért.

Mielőbbi gyógyulást a kicsidnek!

2012. jan. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elnyomja a bent lét, a szag, a sok idegen, az unalom. Az én kicsim is ilyen volt.
2012. jan. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. MIkor 2,5 évesen volt bent, tényleg punnyadt volt odabenn. Megkérdeztem hogy kivihetem e. Megengedték, pont tavasz volt, odakinn semmi baja nem volt, olyan volt mint máskor. Ha esetleg holnap nem lesz annyira rossz idő, kivihetnéd ha megengedik.
2012. jan. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

holnap már úgy néz ki hazajöhetünk, de annyira rossz őt így látni. még nekem is k.... unalmas bezárva egy szobába (se séta, se semmi), de ő egy kisgyerek, neki még rosszabb:(

egy nővérke nekem azt mondta, jól érzi magát, mert nem sír. hát ez elég nagy baromság sztem. inkább csak beletörődött a sorsába. rájött, hogy hiába sír.

2012. jan. 26. 21:47
 5/5 anonim ***** válasza:
jaj, istenem, a sírás kerülget, a soraitokat olvasva. 1 évesen másfél hétig volt kórházban a fiam, vele voltam, de engem sokkal jobban megviselt idegileg és fizikailag, mint őt. El sem tudtam volna képzelni, hogy otthagyjam, vagy alig tudjam látogatni... A kis drágámnak a legnagyobb trauma az volt, hogy a branüll minden második nap kimozdult, a vénáját nem találták, 30-40 percig szenvedtették minden alkalommal, mire be tudták szúrni neki, az összes lehető helyen végignyomorították (mindkét könyöke, csuklója, lábfeje), végül injekcióban kapta be a gyógyszert, mert nem hagytam tovább szenvedni:(((( Akkora trauma volt neki, hogy utána sokáig sírt, ha orvoshoz mentünk, pedig a háziorvosunk nagyon kedves nő és amúgy sem hord sosem fehér köpenyt a rendelőben, éppen azért, mert sok gyerekpáciense van, akik bömbölnek a fehér köpeny láttán.
2012. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!