Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől büdös? Mitől lehet, és...

Mitől büdös? Mitől lehet, és mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Kislányomnak gyönyörű, egészséges hosszú haja van. Hajmosás után már egy nappal büdös a feje teteje, nem a haja, csak a feje teteje. Mitől lehet, és mit lehet csinálni? Segítsetek!


Nem tetves. Nem koszmos (legalábbis nem látszik). Védőnő is nézte és nem mondott semmit!


2012. jan. 28. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy alváskor megizzad. Az én fiam feje akkor szokott budi lenni. Esetleg a sapkája nem budi?, vagy a kispárnája?
2012. jan. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja, nekem is ilyen, ha már mosni kell, már bocsi. Nálam ha nem jó a sampon, akkor szokott még ilyen lenni viszonylag hamar a hajmosás után akár 2. nap, ha nem igazán jó a samponom, akkor hamar zsírosodik a fejbőröm, vagy még hidegben is és ha sapkát veszek, végképp büdös lesz. Már bocsi az őszinte szavakér, leírva elég rosszul néz ki.

Szóval szerintem valamilyen másik sampont próbáljatok ki először. Mi még a Beba koszmó ellenit használjuk a 2 évesemnek, most fog elfogyni, de én nem tapasztalok ilyet nála, szóval neki ez bevált.

Egyébként nekem is hosszabb a hajam, nem tudom ez befolyásolja-e a helyzetet.

2012. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha a kisfiamnak Johnsonnal mosom mindig büdi, de ha sima tudfürdövel vagy moskodokenöccsel akkor jo illatu.
2012. jan. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet. :) Nekem kisfiam van, de 2 napig jó illata van a hajának, fejbőrének. A 3. napon érzem rajta az áporodott szagot, mert megizzad alvásnál. Most álltunk rá a heti 2x-i hajmosásra. Gabi sampont használunk.
2012. jan. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Hasznos tippeket adtatok!

2012. jan. 29. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!