Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit lehet ilyen helyzetben...

Mit lehet ilyen helyzetben csinálni? Büdös a párom keringőn :/

Figyelt kérdés

Mivel 8.-asok vagyunk,februárban egy bál keretében keringőzni fogunk az osztállyal.

A többiek már rég megbeszélték egymással évekkel ezelőtt,hogy ki kinek a párja lesz,én pedig nem kérdeztem senkit,és azon kaptam magam h már csak 1 fiú maradt.

Őt úgy képzeljétek el,mint egy falusi 'tanyárul gyüttem' tarisznyás parasztot,aki büdös,koszos,hosszú hajú,(ami még hadján,de a szemébelóg,olyan mint Samara a Kör-ből,na meg pluszba még egy merő zsír is..)egy fejjel kisebb nálam,vékony,(de iszonyatosan) és olyan csúnya,hogy ilyet még nem láttam.:|

Hogy bírjam ki a próbákat ? Minden pénteken 2óra,és olyan szinten belevagyok betegedve ebbe az egészbe,hogy állandóan bőgök.

Azt persze nem tehetem meg,hogy ne keringőzzek,mert akkor 2es lesz a magatartásom,amivel egy olyan gimibe ahova szeretnék menni,nem vesznek fel.

Valami jó tanács,hogy hogy vészeljem át ezt a 2hónapot ? :/


2011. dec. 31. 13:36
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
86%

hogyhogy 2-es lesz a magatartásod?


ez hogy függ össze?


nekünk nem volt kötelező táncolni..


amúgy a gimifelvételinél számít a magatartás-jegy???



szólj az ofőnek

hátha tud segíteni


amúgy bírd ki valahogy... te használj erősebb parfümöt hátha az elnyomja a szagot.

2011. dec. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
80%
Szegénykém! Szorítsd össze fogad, mást nagyon nem tudsz:SS Beszélj a szüleiddel, panaszkodd ki magad rendesen, a problémák kibeszélése gyakran segít.
2011. dec. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
56%
Jajj, kisdrágám nem tehet róla hogy te meg egy ilyen makulátlan hercegnő vagy, és nem a szőke herceget osztották melléd. Tudod mit. Vidd haza fürdesd meg aztán még lehet hogy összejöttök, rájössz hogy ő az akire mindig vártál. Kiderül hogy a haj meg a szír alatt a te kis herceged lapul :)
2011. dec. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
83%

vágd be a kádba,vagy zuhany alá,és fürdesd meg :d

én egy nagyon kövér,izzadós sráccal ballagtam,már a blúzom ujja is vizes lett ballagás végére,úgy izzadt a srác,meg büdős volt

2011. dec. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

kedves utolsó !

nem vagyok makulátlan hercegnő,gondoltam hogy lesznek olyanok akik ebbe belekötnek. :/ Akkor állj oda te helyettem,érezd a mosdatlan szagát. ;)

2011. dec. 31. 14:00
 6/46 A kérdező kommentje:
bocs,utsó előtti.
2011. dec. 31. 14:00
 7/46 A kérdező kommentje:
ja,azt kihagytam,hogy többen is mondták h szerelmes belém:| sajnálom szegényt,de annyira csúúúnya,hogyazvalami hihetetlen:(
2011. dec. 31. 14:06
 8/46 anonim ***** válasza:
34%
Te meg felszínes vagy.Ha nem tetszik akkor hívd el a házatokba és fürdesd meg.
2011. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
40%
Mondom, ha letisztul lehet hogy egész szép lesz. És teljesen belezúgsz majd :) És a szépség nem minden, szívesen megnéznélek téged is :)
2011. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 paróka válasza:
73%

"Őt úgy képzeljétek el,mint egy falusi 'tanyárul gyüttem' tarisznyás parasztot,aki büdös,koszos,hosszú hajú"

Már ne haragudj, kedves, de mit tudsz te a parasztokról? Az ápolatlanság nem azt jelenti, hogy valaki paraszt, hanem azt, hogy nem veszi a fáradtságot, hogy tisztálkodjon. Ezért nem kellene leparasztozni valakit, mert a parasztok veszik sértésnek. Amúgy meg magyarázd el az osztályfőnöködnek, hogy mi a bajod, ha meg nem, szorítsd össze a fogad. Az életben ennél sokkal többet ki kell bírni, mint hogy büdös a táncpartnered.

2011. dec. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!