Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Honnan lehet felismerni, hogy...

Honnan lehet felismerni, hogy ez a rota vírus?

Figyelt kérdés
Majdnem 3 éves kislányom esetében hányással kezdődött, aztán 2 nap láz, majd hasmenés. Ez most akkor az? Alis akar enni, de legalább iszik...
2012. jan. 28. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az, ismerős gyerek órák alatt kiszáradt és infúzióra tették. De vidd el orvoshoz, vagy hívj ki .
2012. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinál, kap injekciót is, csak éppen nem nevezte a doki néven a dolgot. Ezért kérdeztem.
2012. jan. 28. 21:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Rota jobban megviseli a gyerek szervezetét, sokan kórházba is kerülnek emiatt. Talán valami más vírus.
2012. jan. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Rotán kívül még jó pár vírus van "forgalomban" ami gyakorlatilag ugyanolyan tünetekkel jár. Az orvos azért nem nevezi néven mert ezt ránézésre nem lehet megmondani, csak tenyésztés után.
2012. jan. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. jan. 28. 21:47
 6/8 anonim ***** válasza:

védőnőm mondta, hogy a rotán kívül huszon valamennyi hányós-hasmenéses vírus van :/

szerintem a rota azért ilyen "ismert" mert nagyon megviseli a kicsiket, egyszerre megy a hasuk és hánynak és nagyon hamar kiszáradnak, míg vannak gyengébb lefolyásúak is.

szerintem ha 2 nap eltelt a hányás és hasmenés között akkor lehet nem is ilyen "fajta" vírus volt :/

2012. jan. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 timike26 ***** válasza:
a vèdononnek igaza van,annyi fèle virus van,ilyen tunetekkel hogy csak vèrvètellet tudjàk megàllapitani.kisfiam 9ho-3 èvesig 26 szor fekudt a làszlo korhàzban,ugyanilyen tunetekkel,1 hèt max,hol sulyosabb,hol gyengèbb lefolyàsu.ha iszik az jo....enni meg majd szèp lassan...de inni kotelezo.ha nem iszik..vidd be az ugyeletre..sajnos tènyleg hamar kiszàradhat.jobbulàst
2012. jan. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Holnap megyünk vérvételre, vizeletvizsgálatra... Köszi a válaszokat!
2012. jan. 29. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!