Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bugyipelenkából mekkora...

A bugyipelenkából mekkora méret kellhet, ha eddig az 5-ös Pamperst használtuk? Több kérdésem is lenne ehhez a témához!

Figyelt kérdés

Most kezdi a kisfiam a pisilést tanulni a bilibe! Bugyipelust szeretnék venni, de nem tudom melyiket! Méretileg és a márkában se vagyok biztos! Ti melyiket használjátok?

És ez ugyanúgy bírja mint a rendes pelenka?

És drágább? Vagy ugyanolyan az ára?

Éjszakára is jó?


Köszönöm szépen ha írtok!


2012. jan. 29. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

-5-ös kell bugyiból is.

-Drágább.

-Szerintem kevesebb pisi fér bele.

-Éjjelre szerintem jobb a sima pelus.

-Mi liberot használtunk.

2012. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaidat!


Még ha írtok, annak is örülnék és köszönöm előre is!

2012. jan. 29. 13:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
méretbe ugyanakkora kellett,de szerintem fele mennyiséget bír el pisiből,éjjelre nem volt jó,a nevére nem emlékszem de kacsák voltak rajta,visszatértünk a tépözárashoz.max.egy pár darabot vegyél,ha lehet darabra is kapni kipróbálod hátha nektek bejön.
2012. jan. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges pénzkidobás. Nagyon drága, kevesebb pisit bír le, éjjelre nekünk nem vált be. Én csak nyaralásra vettem, azt könnyebb volt ráhúzni séta közben is, nem kellett valami fekvő alkalmatosságot keresni. Sima pelusból is kibírod gyorsan csomagolni.
2012. jan. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jótanácsokat! :)
2012. jan. 29. 14:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nyáron kezdtem a fiamnak, találtam egy pelenka diszkontot, ahol 49 ft darabja a bugyisnak. Ha azt vesszük, hogy a tépőzárasoknak is ennyi (+-5 ft) akkor tök jó szerintem. Más fajtát nem próbáltam, mert baromi drágák, de ez bír annyit, mint a rendes pelus. Éjszakára is használtam bizonyos fajtáit( több fajtája van, nem mindegyi bír annyit). Én nem szobatisztaság miatt kezdtem, hanem mert egyszerűbb volt feladni rá. Most újból azt fogom venni, mert ahogy jött a hideg, a több ruha visszatértünk a tépőzárashoz, mert macerás volt ráadni. Most viszont kezdi a szobatisztaságot így visszatérünk rá:)

2012. jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kislányomnak most, másfél évesen kezdtem el ilyet vásárolni, ugyanolyan méretet mint rendes pelust, Libero márkát. nagyon szeretem, nem is kell bele férjen sok pisi hisz bilizni tanul, a lányom esetében van hogy egész nap száraz marad, sőt éjjel is, igy kiváló! igy nem is baj ha drágább, mert kevesebb fogy belőle. szerintem jó dolog!
2012. jan. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a két utolsó választ is!
2012. jan. 30. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!