Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vasaroltatok mar a Tulli...

Vasaroltatok mar a Tulli Jatekbolt-bol online-on?

Figyelt kérdés
Meg sosem vettem, csak ratalaltam es sokminden tetszett es az arak is elfogadhatoak, csak nem ismerek senkit aki hasznalta volna. Velemenyek?
2012. jan. 29. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonyi ajándékokat vásároltam előre utalással. Minden teljesen rendben volt. Az ígért határidőn belül, gondosan becsomagolva érkeztek a játékok.
2012. jan. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom.
2012. jan. 29. 18:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Töbször is rendeltem,mindig időben érkezett a játék,sose volt gond. Alaposan becsomagolva,nem olt sérült egyik se.

Nyugodtan rendelj.

2012. jan. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Karácsony előtt próbáltam ki én is. Tényleg minden rendben volt, ráadásul még ingyen is szállították ki, mert 7000 fölött volt a megrendelés, Én máskor is fogok tőlük rendelni.
2012. jan. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia,igen,még 2010-ben rendeltem tőlük,minden rendben volt
2012. jan. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

igen, 9 hós volt a gyerkőcöm, amikor egy dragabb autot vettem neki (22 ezer forint volt, most lesz 3 eves a gyerek, meg mindig hasznalja, sot, jon a hugica is, annak idejen nagyon vacillaltam, kopp kopp, megérte)

( [link] itt az auto, meg ossze se engedte rakni, mar rakattant :D hamar kihoztak, a brendonban egyebkent ez a jarmu 20ezerrel dragabb lett volna, szoval osszegsegeben nagyon meg vagyok elegedve veluk

2012. jan. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én szinte mindig ott rendelek,figyelem az akciókat,hűségpontot is adnak,amit levásárolhatsz a későbbi rendelésedből!elég egyszerű a dolog,már a megrendelés,7000 Ft felett pedig ingyenesen szállítják házhoz,meg amúgy rendesek ha esetleg van vmi probléma,én csak ajánlani tudom,pedig Debrecen környékén lakunk,tehát van pár játékbolt itt is de ennyi választék és ilyen árban nincs és nem is lesz,mert Debrecen egy gagyi és drága hely:) szerintünk!
2012. jan. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!