Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vásároltatok már a BonPrix-nél...

Vásároltatok már a BonPrix-nél (online bolt)?

Figyelt kérdés

Ha igen, mik a tapasztalatok? Jók a termékeik? Megérik az árukat?

Bármilyen tapasztalatot, véleményt szívesen fogadok.


2010. máj. 28. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én tavaly rendeltem belőle egy kis nyári topot, és szerintem nagyon jó, főleg az anyaga :)
2010. máj. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne :)
2010. máj. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rendeltünk már többször is és a minőséggel soha nem volt gond, az árai is elég kedvezők. Annyi csupán a probléma, hogy mivel nem tudom felpróbálni ezért nem tudom hogy fog állni az adott darab, hiába tetszik a képen. Volt hogy rendeltem egy felsőt ami nagyon megtetszett de bevallom egyszer sem hordtam mert annyira szerencsétlenül áll rajtam. Szerintem csak olyat érdemes rendelni amivel nem lehet nagyon mellélőni.
2010. máj. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok ruhát rendeltem már. Szerintem nagyon jó a minőség is, az ár is, és van egy csomó méret. Minden hónapban megvesszük a Bon Prix-et, és szinte mindig találok valamit magamnak :)
2010. jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én eddig egy tavaszi, egy alkalmi és egy téli ruhát rendeltem, tökéletesen elégedett vagyok!Egyedül cipőt nem rendelnék online, mert ott a legfontosabb a pontos méret.
2011. márc. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 laylessza válasza:
eddig ket ruhat rendeltem :) nagyon megvagyok elegedve :)
2012. máj. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!