Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szorulásos, féltékeny vagy...

Szorulásos, féltékeny vagy ilyen típus?

Figyelt kérdés

Kétéves fiam 1éve küzd komoly szorulással(előtte is 2-3 naponta volt valami). Próbálkoztunk mindennel, még dokihoz is vittem. Általában 4-5 naponta van eredmény, kemény hiszti árán:-( Volt jobb időszak is, de akkor 3-4 nap eltelt mire "rászánta" magát, visszaesés akkor lett amikor a tesója megszületett(2 hónapja), arra is gondoltam, hogy így akarja felhívni a figyelmet magára. Pedig szereti a kicsit, és nagyon sokat foglalkozom vele.

A rokonságunkba több szorulásos felnőtt is van, így genetikára is gondoltam.

Ami furcsa, hogy a nagyszülőknél(mindkét oldalról)semmi gond sincs 2 naponta normálisan kakil.

Szóval már nincs több tippem, hogy mit tegyünk a cél érdekébe. Van még valakinek tuti tippje? Vagy volt valaki hasonló cipőbe a gyerekével?



2012. jan. 30. 07:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Féltékeny, ez egyértelmű. Írtad, hogy a nagyszülőknél normálisan van széklete. Persze, mivel ott csak ő van a középpontban, ráhárul minden figyelem, csak őt szeretik nincs ott senki más. Nyugi, még most érte ez a hatalmas újdonság, meg kell barátkoznia vele. Néha vigyétek el külön valahová. Vagy menjenek el ketten apával bevásárolni, vagy játszóházba. Esetleg ha apa otthon van akkor két szopi között ti ketten boltba. Hogy külön, tesó nélkül is érezze ugyanolyan fontos számotokra, mint eddig volt. Hidd el, a kaki is helyreáll, csak türelem kell hozzá.
2012. jan. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:-) Persze igyekszünk nagyon figyelni arra, hogy ne érezze magát háttérbe:-) Remélem idővel megoldódik.
2012. jan. 30. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!