Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek 2 éves fiam...

Szerintetek 2 éves fiam valami betegség miatt szorulásos, vagy csak rosszul etetem?

Figyelt kérdés

Számomra az a furcsa, hogy soha, semmilyen problémája a kakival nem volt. Mindennap volt és mindig ugyanakkor, jó állagú, stb. Soha semmilyen panasz, egészen mostanáig. Kb. egy hónapja kezdődött, s azóta magától nem kakilt soha. Vagy glicerines kúppal, vagy Laevolac sziruppal működött csak a nagydolog. Egyszerűen nem értem, mi történt. Sem az étkezésében, sem az életvitelünkben változás nem történt. Kiegyensúlyozottan élünk, jókat és jól eszik. Rendszeresen iszik tejet, joghurtot, zöldséget, gyümölcsöket.

Ez valami betegség lenne? Gomba, baktérium, micsoda. Vannak tapasztalataitok?


2011. márc. 9. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy csak visszatartja?

Lehet,hogy egyszer-egyszer volt egy keményebb széklete fájt neki,és nem mer azóta,inkább visszatartja...

Vagy valami okból örül,hogy foglalkozol vele ilyenkor.Kistesó esetleg nincs a dologban?

Nálunk az első eset állt fenn kb 1/2 évig.

2011. márc. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lett mostanában bölcsis? ha nem étkezés, és nem szervi, akkor a szorulás=szorongás.
2011. márc. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a gond a szintén 2 éves kislányommal. Kemény, bogyós a széklete, naponta többször, de kevés.

Én a kakaóra gyanakszom, le is fogok állni vele, nem teszek a tejitalába kakaóport. Kiváncsi leszek az eredményre.

2011. márc. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez nagyon jellemző a 2-3-4 évesekre. Valami élettani dolog.

A kúphoz ne szoktasd hozzá, kérj orvostól jótanácsot.

2011. márc. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!