Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Segítene valaki autósüléssel...

Segítene valaki autósüléssel kapcsolatban? Teljesen tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés

Kisfiam lassan 3,5 éves lesz, 100 cm, 13,8 kg.

Most olyan ülése van, ami elfektethető, kagyló formájú, belső övvel. (nem tudom a kilóhatárokat)

Nézegettem a neten különböző üléseket. Mi a különbség a 9-25, a 9-36, és 15-36 kilósak között?

Őneki már olyan kell, aminek nincs belső öve?

Fogalmam sincs ezekről a dolgokról, és sehol nem találtam leírást az ülések közötti különbségekről.


2012. jan. 30. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:

a kilók

aminek nincs belsö öve az a 15 kiló feletti. a 9-36 közötti meg átalakítható nem övesre.


de unokahugom 4 évesen volt 15 kiló, de ö simán elfért és szeretett a kisebb ülésben. talán azért érzed meg kabát minden a gyereken, az enyém is bele van nyomva az ülésbe kabáttal.

2012. jan. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Muszáj cserélni ülést, mert a mostanit megkapja a kistesó, aki már kinőtte a babahordozót. Akkor inkább veszünk a nagynak új ülést, mint a kicsinek egy hasonlót mint most a nagyé, és pár hónap múlva pedig megint egyet a nagynak.
2012. jan. 30. 08:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem csak a kilókat kell nézni, hanem a magasságot is. Az a lényeg, hogy a feje ne lógjon ki az ülésből és hogy az öv jól fogja.

Nekem nincs túl jó véleményem a több kategóriás ülésekről (9-36 kg-ig). Meg nektek az már felesleges is lenne.

A 15-36 kg-os ülésbe simán beleültetheted a kisfiad, az az 1 kg nem számít, a lényeg, hogy az öv fogja rendesen.

Mi is kb. ilyen tájban váltottunk gyerekülést, bár nálunk az volt a gond, hogy kinőtte az előzőt (9-25-öst).

2012. jan. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15-26 kgosat kell már vennetek, de az üzletekben az eladók is segítenek ám! Ezek már az autó saját övével működnek, de hidd el, ez ebben a korban már megfelel. CSak vigyétek el a gyerkőcöt is, próbálja ki az üzletben. Mi nemrég vettünk Besafe márkájút.
2012. jan. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!