Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Actival Kid vitaminról vélemén...

Actival Kid vitaminról véleményetek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
3 éves a fiam és mi szedjük nagyon jó.2havi adagot veszek 1800-1900ft-ért
2012. jan. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is szedi, nagy lelkesen. Most lesz három éves, bölcsis majdnem másfél éve, kétszer volt ezidő alatt beteg. Nem tudom, hogy van-e köze a vitaminokhoz, ő szereti, szívesen eszi, nekem meg hála az égnek van pénzem rá, hogy megvegyem.
2012. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves második, hogy szedi 1,5 éve a 3 éves kislányod, ha

3 éves kortól van?

2012. márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kedves harmadik! Ha újból elolvasod lassan a válaszomat, egyből feltűnik, hogy nem írtam olyat, hogy másfél éve szedi a vitamint.
2012. márc. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

"Az én lányom is szedi, nagy lelkesen. Most lesz három éves, bölcsis majdnem másfél éve, kétszer volt ezidő alatt beteg. Nem tudom, hogy van-e köze a vitaminokhoz, ő szereti, szívesen eszi, nekem meg hála az égnek van pénzem rá, hogy megvegyem."


Másfél év alatt 2x volt beteg, valszínű a vitaminoktól, amit most kezdett el szedni?

Akkor én vagyok az értetlen. Ráadásul még mindig 3 éves kortól...akkor ha én számolom akkor csak most kezdtétek szedni....

2012. márc. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te Nagyonmagyartanár kötözködő!!! Csak Te nem érted amit írtam????!!!
2012. márc. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves kötözködő, mit nem értesz a válaszban, nem azt írta a kedves válaszoló, hogy Actival Kidet ad a kislánynak, hanem, hogy szed rendszeresen vitamint a kislánya. Légyszíves a kérdésre a válaszolj,ne más válaszába köss bele!
2012. márc. 5. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!