Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Oviba menetem mennyire öltöztö...

Oviba menetem mennyire öltöztök be? Hideg ellen mi a leghatásosabb?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Normál nadrág, trikó, póló, vastag pulcsi, overál naci, kabát, sapi, sál, kesztyű, bakancs. A száját nem kötöm be a sálall, egészségtelen (a párás levegőt szívja vissza, azt meg szeretik a bacik).
2012. febr. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kislány. Vastagabb harisnya, bélelt nadrág, zokni, bundás csizma, trikó, poló pulcsi és egy vastagabb farmer kertész szoknya, nagykabát, sapka sál.

Hideg ellen a leghatásosabb a kergetőzés. Vagy a ki ér előbb ide vagy oda játék. Hamarabb is odaérünk és nem is fázunk annyira.

2012. febr. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok. Mi biciklivel járunk.
2012. febr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Trikó, vékony hosszú ujjú, harisnya. Pulcsi, Overál kertész nadrágja, Overál kabátja. Sapka sál. Jó vastag overálja van.
2012. febr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyrészes overállja van a lányomnak, ez alá rövid ujjú póló (trikó nélkül, borzasztó meleg van az oviban), vékony kötött mellény, polárpulcsi. Alul leggings, az alja zokniba tűrve :-)

Ez azért praktikus, mert az oviba érve csak le kell hántani néhány ruharéteget, felkapni a szandált, és mehet is a csaj a dolgára :-)

2012. febr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!