Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Olyan hatásos szert keresek...

Olyan hatásos szert keresek ami felső légúti betegségekre jó! Mi a leghatásosabb?

Figyelt kérdés
Kislányom nyáron lesz 6 éves,tavaly kezdtük csak az ovit azóta minden 2.héten beteg(Addig soha semmi baja nem volt)Nagyjából mindíg felső léguti betegségekben szenvedünk:-( Most hörghurutja van.Sokmindent próbáltunk már de igazán semmi nem használ...Nem szeretném ha mindíg ilyen problámával küszködne.Tudnátok ajánlani valami jó szert(nem pont gyógyszert) ami hatásos a felső légúti betegségekre?
2010. jan. 20. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Unokahúgom a Bronchovax-ot kapta(6 éves) és most az ovi szezonban csak 1* volt megfázva.Drága(6E/hó),de tesóm szerint használt.
2010. jan. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálj neki alami vitamint adni: Vitacolan, Béres csepp+ C vitamin. Erősiteni kell a szervezetét, áteseik mindenen, és megszokja :) A fiam is ilyen volt mikor közösségbe került. Mióta vitaminokat adok, kopp-kopp nem beteges.
2010. jan. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezzel sajnos nemigazán tudsz mit kezdeni,lehet neki vitaminokat adni de nem igazán fog segíteni.Ezen az időszakon sajnos keresztül kell esnetek.Az én lányom most másodikos és mi is pont így voltunk 5-6 éves korában.Orrmandula műtét,rengeteg vitamin stb. de semmi nem segített én is azt hittem hogy soha nem lesz vére.De ahogy felkerült iskolába mint ha elvágták volna.A két és alatt egyszer hiányzott az iskolából kb. egy éve influenza miatt.Pedig az oviban 4 nap volt a legtöbb amit folyamatosan ment egyhuzamban.Az óvónők meg ki voltak rám akadva mintha csak én tehetem volna róla.Nagyon féltem hogy ha iskolás lesz mi lesz vele mert ott ennyit nem hiányozhat.De hál istennek eddig nem hiányzott csak egyszer.
2010. jan. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Eddig i adtam vitaminkészítményt neki de úgy látszik hatástalan volt:-( Köszi kipróbálom!
2010. jan. 21. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!