Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Immunológiai vizsgálaton mit...

Immunológiai vizsgálaton mit csinálnak?

Figyelt kérdés
A kisfiamat(22 hónapos)kellesz vinni,ezért lennék rá kíváncsi.
2012. febr. 2. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában vért vesznek, a kézfejéből, meg megvizsgálják, mint bármelyik másik orvosnál. A vérből lehet kimutatni, hogy mennyi immunanyag van a vérében, azzal az eredménnyel kell majd visszamenni, ha szükséges.
2012. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már volt vérvétel és aszerint alacsony az az érték,éppen emiatt kell mennünk.Azt mondta a dr.nő,hogy ilyen alacsony értéknél már nem elég az immunkúra,hanem az immunológiára is el kell vinni. :(
2012. febr. 2. 15:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Ha már megvan az eredmény és ez immungyengeséget jelez, akkor arra jár az emelt családi pótlék, nekem legalábbis a doktornő ezt mondta, amikor voltunk vizsgálaton. Kérdezz rá, mert általában ezt elfelejtik mondani.
2012. febr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi is voltunk vizsgálaton,először vérvétel volt,most pedig össze kellene gyűjteni a nyálát egy kémcsőben amit adtak,nahát erre még várhatnak még,ugyanis egy 3 évessel nem épp egyszerű.azt kell beadnunk,itt ennyi,többet nem mondtak.
2012. febr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Említette a dr.nő az emelt családit,de gondolom ez attól függ,hogy az immunológiai vizsgálatnak is mi lesz az eredménye.
2012. febr. 2. 16:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Kinek miért kellett mennie ilyen vizsgálatra/vérvételre?

Nekem azt mondta az orvos h felesleges macera. Közben meg írt fel immunerősítő gyógyszert és mindig ösztökél h vegyem ki a gyereket a bölcsiből...

2012. febr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!