Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez a harisnya mennyire jó egy...

Ez a harisnya mennyire jó egy kisfiúnak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 11:11
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2012. febr. 5. 11:12
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond ezzel. Akár rövidgatyóval, akár csak simán zoknival, felül pulcsival teljesen jó. Kisfiam például elég sok normál harisnyáját elkoptatta a lábujjánál, anyukám levágta ezeket bokánál, azóta cicanadrágként funkcionálnak. Bölcsiben, és itthon is nagyrészt ilyenben van. Jobban szereti, mint pl. a mackónadrágot.
2012. febr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Vegyek neki inkább lábfejeset, az melegebb neki?
2012. febr. 5. 11:44
 4/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyire hideg otthon a padló, illetve lebányássza-e magáról a zoknit. Nálunk nincs sok szőnyeg, így pont jó, hogy vastag zoknit adok rá ilyen "cicagatyóval", már nem veszi le a zokniját, megérti, hogy nem szabad mezítláb rohangálni itthon.

Ha nem hideg a követek, elég a sima harisnya.

2012. febr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hidegburkolat van a nappaliban és a konyhában is. Gyakran leveszi a zokniját, talán a harisnyát nem tudná így "egyből" lehúzni, az problémásabb lenne.
2012. febr. 5. 12:00
 6/14 A kérdező kommentje:

ma 11:48

Milyen sima harisnyára gondoltál?

2012. febr. 5. 12:01
 7/14 anonim ***** válasza:
Teljesen megfelelő. Mi úgy szoktul, hogy a cicanadrág alá szoktam adni rá egy vékony nejlonharisnyát, így nem olyan vastag, de mégis több rétegű. A fiam 5 éves lesz márciusban.
2012. febr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Normál harisnyanadrágra gondoltam, amit lehet kapni bárhol (én kínaiban veszem 550 Ft-ért).
2012. febr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bocs, a kép lemaradt. Szóval ilyen jellegű harisnyákat szoktam venni kisfiamnak a kínaiban: [link]
2012. febr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azt mondom hogy jobb a lábfejes,a normál harisnyanadrág. Jobban simul és nem mozog el neki annyira.

A vékonyabbak jobbak, mivel oviban meleg van és belesülne.

2012. febr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!